Marek Rudziński wraca do Eurosportu. Skomentuje mityng w Duesseldorfie

W najbliższą środę kibice lekkiej atletyki będą mogli oglądać czołowych polskich zawodników i zawodniczki podczas prestiżowego mityngu lekkoatletycznego w Duesseldorfie. O zwycięstwo walczyć będą między innymi Adam Kszczot, Joanna Jóźwik i Ewa Swoboda. Transmisję przeprowadzi kanał Eurosport 1, a zawody komentować będą Marek Rudziński oraz Paweł Ulbrych.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Eurosport 1

Start w prestiżowym mityngu w Duesseldorfie będzie dla naszych lekkoatletów pierwszym sprawdzianem formy w nowym sezonie. O swój szósty triumf w biegu na 800 m w tej imprezie powalczy Adam Kszczot – wicemistrz świata i mistrz Europy. W gronie kandydatek do triumfu będzie także Joanna Jóźwik – czwarta zawodniczka igrzysk olimpijskich w Rio w biegu na 800 metrów, której na bieżni pomagać będzie Emilia Ankiewicz. O wysokie lokaty powalczą także Ewa Swoboda, Anna Jagaciak-Michalska oraz Damian Czykier.

Mityng w Duesseldorfie wchodzi w skład prestiżowego cyklu IAAF World Indoor Tour. Zawody komentować będzie Marek Rudziński – komentator Eurosportu w latach 2000-2012 i TVP od 2012 do stycznia 2017 r. Będzie to jego pierwsza transmisja po powrocie do Eurosportu. Marek Rudziński komentować będzie na antenach Eurosportu także sporty zimowe, w tym skoki narciarskie.

Kolejny mityng lekkoatletyczny z serii IAAF World Indoor Tour odbędzie się w najbliższą sobotę w Karlsruhe, gdzie również pojawią się czołowi polscy zawodnicy i zawodniczki. Transmisja od godziny 18:30 w Eurosporcie 1.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *