Marta Kielczyk dołącza do zespołu „Raportu Naukowego”

„Raport Naukowy” to cotygodniowy przegląd najważniejszych wydarzeń w nauce, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Tworzą go pasjonaci, których misją jest popularyzacja nauki. Do zespołu prowadzących program dołączyła Marta Kielczyk.

Sprawdź godziny emisji audycji „Raport Naukowy” w PROGRAMIE TV

W ,,Raporcie Naukowym” TVP Nauka przedstawione są najnowsze odkrycia i dokonania naukowców, wyniki misji kosmicznych, technologie i wydarzenia naukowe mające wpływ na nasze codzienne życie. To niezbędnik tych, którzy chcą być na bieżąco z tym, co dzieje się w nauce, poznawać i rozumieć otaczającą rzeczywistość, a czasem wybiegać myślą w przyszłość. Do prowadzących program Bogumiła Radajewskiego i Michała Adamskiego dołączyła Marta Kielczyk – polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna.

Marta Kielczyk współpracuje z nami od wielu miesięcy, wspierając zespół redakcyjny i przygotowując relacje „na żywo” na naszej antenie. Wspólnie z Michałem Juszczakiewiczem prowadziła Studio Nagrody Nobla 2022 pierwszego dnia nadawania TVP Nauka. Do zespołu Raportu miała dołączyć już w październiku, ale ze względu na nowe obowiązki w Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, pierwszy „Raport Naukowy” poprowadzi 5 listopada – mówi Robert Szaj, dyrektor TVP Nauka.

Prowadzący „Raport Naukowy”

Marta Kielczyk jest dziennikarką i prezenterką Telewizji Polskiej. Pierwsze kroki w zawodzie dziennikarza stawiała jeszcze w latach 90. XX w. w Radiu Kolor i Programie I Polskiego Radia. W 1999 roku wygrała casting Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, zostając prezenterem „Panoramy”. Do zespołu TVP Nauka dołączyła na początku 2022 roku. Od 1 października 2022 roku prowadzi główne wydanie „Wiadomości” TVP.

Bogumił Radajewski to dziennikarz naukowy i popularyzator nauki. Twórca wielokrotnie nagradzanych programów i filmów dokumentalnych poświęconych astronomii i badaniom kosmicznym. Autor telewizyjnego cyklu „Astronarium”, ukazującego tajemnice kosmosu i polskich naukowców, którzy zajmują się ich badaniem.

Sprawdź ofertę kanału TVP Nauka w PROGRAMIE TV

Michał Adamski to prezenter telewizyjny i wydawca programów informacyjnych. Od 20 lat związany z bydgoskim oddziałem Telewizji Polskiej.

,,Raport Naukowy” w soboty o godzinie 18:45 w TVP Nauka.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *