Marta Piasecka nową prowadzącą w radiowej Trójce

Do zespołu Programu 3 Polskiego Radia dołącza Marta Piasecka, znana dotychczas z TVP oraz Telewizji Republika. Nową prowadzącą będzie można usłyszeć na antenie od środy 19 maja podczas audycji „Trójka przed południem”.

Marta Piasecka jest związana z TVP od połowy 2017 roku. Prowadziła „Panoramę”, „Teleexpress”, „Teleexpress na deser”, „Kościół z Bliska”. Obecnie jest gospodarzem „Info Raport” oraz „Info Dzień” w TVP Info. Z wykształcenia magister teologii.

Teraz dołącza do zespołu Programu 3 Polskiego Radia, by poprowadzić audycję „Trójka przed południem”. – Bardzo się cieszę, że przede mną kolejny rozdział. Zawsze byłam związana z kulturą, a praca wyłącznie głosem – inaczej niż w telewizji – jest nowym wyzwaniem. Mam nadzieję, że będę mogła dać swoim słuchaczom dużo od siebie. Zależy mi, aby czuli się podczas moich audycji jak w domu lub na dobrej kawie z przyjacielem. Oprócz serdecznej atmosfery chcę zapewnić słuchaczom ciekawą audycję, poruszając najważniejsze tematy z obszaru kultury – mówi Marta Piasecka.

„Trójka przed południem” to pasmo kulturalno-muzyczne poruszające najważniejsze zagadnienia współczesnej kultury w kraju i na świecie. W ramach audycji można usłyszeć rozmowy z gośćmi, zapowiedzi, recenzje interesujących wydarzeń. Stałymi punktami programu są: Bed & Breakfast czyli lekcje języka angielskiego na przykładzie muzycznych przebojów; Trójkowy Felieton Kulturalny opisujący aktualności wydawnicze i artystyczne oraz Fajny film, w ramach którego można usłyszeć o premierach, wydarzeniach, prezentacjach i ciekawostkach ze świata filmu. Program jest nadawany od poniedziałku do czwartku w godz. 9.00 – 11.00 oraz w piątki, od godz. 10.00 do godz. 11.00. Wśród prowadzących są Katarzyna Cygler, Gabriela Andrychowicz i od jutra Marta Piasecka.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *