Rymanowski prowadzącym śniadaniową publicystykę w Polsat News

W najbliższą niedzielę o 9.55, Bogdan Rymanowski zaprosi polityków na rozmowy o Polsce. Razem przy jednym stole, przy najlepszej kawie, będą rozmawiali o najważniejszych wydarzeniach mijającego tygodnia. Program co niedzielę będzie można oglądać w Polsacie News i w internecie na portalu Interia.pl

Sprawdź godziny emisji audycji „Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii” w PROGRAMIE TV

Od najbliższego weekendu niedzielne przedpołudnie będzie należeć do Bogdana Rymanowskiego. A to za sprawą „Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii”, w którym politycy, przy porannej kawie, staną w ogniu pytań jednego z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w Polsce. „Śniadanie Rymanowskiego…” widzowie będą mogli oglądać już od niedzieli, 23 maja o godzinie 9:55.

W audycji omawiane są najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia z kraju i ze świata z zaproszonymi gośćmi – politykami wszystkich opcji politycznych oraz ekspertami.

Kocham rozmowy z politykami na trochę większym luzie. Taka formuła daje szansę na wyciągnięcie z nich informacji, których normalnie bym nie wyciągnął. A moim zaproszonym gościom zaprezentowania się jako wyraziste osobowości, które mają coś więcej do powiedzenia niż tylko oficjalne przekazy dnia – mówi Bogdan Rymanowski, prowadzący program.

„Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii” będzie pierwszym programem na antenie Polsat News, w którym zaproszeni goście wystąpią na żywo w studio od początku pandemii. Audycja będzie realizowana z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Bardzo się cieszę, że Bogdan poprowadzi „Śniadanie…”. To także dla nas nowe otwarcie. Nie tylko z nowym prowadzącym, ale po raz pierwszy od ponad roku z gośćmi w studio, oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Mam nadzieję, że będzie to początek szerszego otwarcia – mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat

Będą wszystkie gorące tematy, będą newsy, będzie humor i bezpośrednie starcie na argumenty. Ale najbardziej się cieszę, że w końcu nie będzie to rozmowa przez Skype’a, lecz twarzą w twarz. Bardzo mi brakowało kontaktu z żywym człowiekiem w studiu przez okres pandemii – dodaje Bogdan Rymanowski.

Sprawdź ofertę kanału Polsat News w PROGRAMIE TV

„Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii” od niedzieli, 23 maja o 9:55 w Polsat News oraz w internecie na Interia.pl.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *