Marta Szwakopf dyrektorem Ad Sales & Brand Solutions w regionie CEE firmy Turner

Od 1 października Marta Szwakopf obejmuje stanowisko Dyrektora Ad Sales & Brand Solutions w środkowo-europejskim oddziale Turnera.

Sprawdź ofertę kanałów Turner w PROGRAMIE TV

Turner, do którego należą kanały Cartoon Network, Boomerang, TNT i CNN, ma nowego Dyrektora Ad Sales & Brand Solutions w regionie CEE. Nową, poszerzoną rolę objęła Marta Szwakopf, która będzie odpowiedzialna nie tylko za sprzedaż czasu reklamowego kanałów z portfolio, ale też za niestandardowe działania na antenach i w serwisach cyfrowych marek Turnera. Szwakopf wniesie do firmy bogate doświadczenie, zdobyte w różnorodnych instytucjach medialnych. Pracowała m.in.  w TVP, w  dziale zakupów programowych oraz w dziale zakupów i programingu TV4. Była odpowiadzialna za strategię programową stacji Nickelodeon w Europie Środkowo-Wschodniej i na Bliskim Wschodzie, a w ostatnim czasie pełniła funkcję Dyrektora Kanałów Tematycznych i Reklamy platformy nc+.

Marta Szwakopf będzie pracowała w warszawskim biurze Turnera i będzie raportować do Matthiasa Heinze, Vice President Commercial and General Manager Eastern Europe and Poland.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *