Marzec 2017 pełen uczuć w Romance TV

Marzec 2017 to przede wszystkim oczekiwana przez wszystkich wiosna oraz dwa wyjątkowe święta: Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzny. Z tej okazji Romance TV proponuje widzom wyjątkowe filmy: „Bella Vita”, premierowe odcinki serii „Pary” oraz „Mąż z odzysku”. Dodatkowo, na ekranie zagoszczą ponownie serialowe hity BBC „Wszystko dla pań”, „Emma”, „Duma i uprzedzenie”, a w każdą środę od 22 marca o godzinie 21:00 kanał zaprasza na cykl komedii romantycznych „Wiosenne uczucia”.

Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzny w Romance TV

W Dzień Kobiet kanał zaprezentuje pięć premierowych odcinków nowej mini-serii „Pary”. 8 marca Romance TV wyemituje także pięć filmów telewizyjnych przedstawiających niezwykłe losy Belli – kobiety po 40-stce, która musi zacząć wszystko od nowa. Romance TV nie zapomina o święcie mężczyzn i już 10 marca od godziny 8:45 rozpocznie emisję zabawnych i pełnych emocji filmów, m.in. „Nie całuj oszusta” i „Jak wygrać wojnę rozwodową”. Zaś 10 marca o godzinie 21:00 premiera filmu „Mąż z odzysku” – historii dwojga ludzi o skrajnie różnych poglądach na życie, których połączyło uczucie, czy jednak sama miłość wystarczy?

Wszystko dla pań – serial oparty na powieści Emila Zoli

W marcu widzowie Romance TV będą gościć we wspaniałym domu towarowym „Raj” i śledzić losy pięknej Denise Lovett. Młoda, nieśmiała dziewczyna zaczyna karierę sprzedawczyni w reprezentacyjnym domu towarowym, ale już wkrótce awansuje dzięki wstawiennictwu Johna Moraya. Odtąd jej życie staje się coraz ciekawsze i pełne wyzwań, nie tylko na polu zawodowym. Na emisję serialu produkcji BBC „Wszystko dla pań” Romance TV zaprasza od poniedziałku 20 marca, codziennie o godzinie 19:55.

Wiosenne uczucia w każdą środę

Jak co roku w marcu Romance TV rozpoczyna specjalne wiosenne pasmo programowe. W tym czasie widzowie zobaczą wzruszające komedie romantyczne. Wiosenny program filmowy zainaugurują cztery części filmu „Wiosna”. 22 i 29 marca kanał zaprezentuje każdorazowo po dwie części. Start w każdą środę o godzinie 21:00.

Przez cały marzec w Romance TV oglądać będzie można ulubione ekranizacje powieści Jane Austen m.in. „Emmę” czy „Dumę i uprzedzenie”, emisje w soboty i niedzielę od godziny 18:45.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *