1,7 mln widzów i 10,5% udziałów serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”

Kolejne rekordy – ponad 1,7 mln widzów oraz 10,5% (SHR ALL 4+) i 10,2% (SHR All 16-49) udziałów w rynku – padły 9 marca w drugim odcinku nowego sezonu serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” w Czwórce.

Sprawdź szczegóły emisji serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”

Bezkonkurencyjni w swoim paśmie okazali się wczoraj „Sprawiedliwi…” wśród widzów odbierających telewizję naziemnie: w grupie komercyjnej – z udziałami na poziomie 16% (SHR DVBt 16-49) – TV4 była na multipleksie stacją pierwszego wyboru. W grupie 4+ z udziałami wynoszącymi 13,6% Czwórka była drugą najchętniej oglądaną naziemnie stacją po TVP1.

Wczorajszy odcinek pobił rekordowy wynik premiery drugiej serii, która – w środę, 8 marca – odnotowała blisko 1,6 mln widzów i 10% udziałów w rynku (SHR All 4+), zapewniając Czwórce pozycję trzeciej stacji w Polsce w paśmie o godzinie 20:00. Wśród stacji odbieranych naziemnie było to drugie miejsce przy udziałach na poziomie 17% (SHR DVBt 16-49) i 14% (SHR DVBt 4+).

Spektakularne otwarcie nowego sezonu pokazuje znaczący wzrost w stosunku do bardzo udanej pierwszej serii, emitowanej jesienią 2016 roku i oglądanej średnio przez 1,03 mln widzów przy udziałach w rynku na poziomie 6,4%. Konsekwentnie rosnąca widownia w ostatnim tygodniu emisji pierwszego sezonu – na przełomie listopada i grudnia – sięgała 1,5 mln widzów przy udziałach w rynku wynoszących 9%.

Serial „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”, stworzony przez autorów sukcesu „Policjantek i Policjantów” i produkowany dla Czwórki przez ATM Grupę, emitowany jest od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00. Jego bohaterami są policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego, a w rolach głównych występują m.in. Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Weronika Lewoń, Michał Mrozek i Dariusz Karpiński.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *