Marzena Bober w ATM Grupa

Marzena Bober, jeden z najbardziej doświadczonych kierowników produkcji na rynku – ma na koncie zrealizowane w TVN seriale „Odwróceni”, „39 i pół” czy „Nianię” – dołączyła do zespołu producenckiego ATM Grupy SA.

Jako kierownik produkcji będzie odpowiedzialna za nowe projekty ATM Grupy SA. – Chciałabym na przykład wyprodukować serial kryminalny osadzony w początkach XX-wieku – mówi Marzena Bober. – To jeden z moich ważniejszych celów na początek. Widzę w nowej firmie sporo twórczej energii i możliwości. Podoba mi się, że ciągle się rozwija. Wiążę z tym spore nadzieje – dodaje.

Z kolei Andrzej Muszyński podkreśla, że zatrudnienie Marzeny Bober to istotne wzmocnienie zespołu producentów w warszawskim oddziale ATM Grupy SA (firma ma biuro i studia filmowe równie we Wrocławiu): – Cieszymy się, że będzie z nami pracował jeden z najlepszych fachowców na rynku. Liczymy, że nasze produkcje telewizyjne zaczną trafiać wkrótce na rynki międzynarodowe. Musimy sprostać rosnącym kryteriom jakościowym, produkując jednocześnie sprawnie i oszczędnie – mówi prezes ATM Grupy SA.

Marzena Bober pracuje w branży od 16 lat. Do ATM Grupy SA przeszła Z TVN, w którym pracowała od początku swojej zawodowej kariery. Była tam odpowiedzialna za sztandarowe produkcje serialowe stacji: „Odwróconych”, „39 i pół”, „Magdę M.” oraz nagrodzone Telekamerami „Nianię” i „Kasię i Tomka”. Oprócz seriali współtworzyła od samego początku nieistniejące już programy „Wizjer TVN” i „Pod napięciem”.

Źródło: ATM Grupa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *