ATM Grupa z nową stroną internetową

ATM Grupa (m.in. nadawca kanału ATM Rozrywka) nową stronę internetową  adresuje do szerszego niż dotąd kręgu odbiorców. Nie jest to już wyłącznie witryna korporacyjna. Dzięki nowej zakładce „Z planu” wiele ekskluzywnych i ciekawych treści znajdą na niej również widzowie produkcji ATM. Strona zyskała nowoczesny i czytelny layout oraz łatwą i intuicyjną nawigację. Stanowi ona kompendium wiedzy na temat spółki, jej działalności oraz produkcji. Witryna wyposażona została także w wyszukiwarkę umożliwiającą błyskawiczne uzyskanie dostępu do interesujących treści wszystkim jej użytkownikom – ludziom mediów, partnerom biznesowym, inwestorom giełdowym, widzom i innym zainteresowanym internautom.

Do działu PR dołączyła Paulina Wajdziak, która ma odpowiadać m.in. za social media i kontakt z mediami. Marta Lipecka natomiast pozostaje osobą odpowiedzialną za PR produkcji Studia A („Ranczo”, „Dziewczyny ze Lwowa”).

ATM Grupa to największy producent telewizyjny w Polsce. Seriale i programy produkowane przez spółkę emitowane są na najważniejszych ogólnopolskich antenach i w kanałach tematycznych.

Niebawem, w wiosennej ramówce zadebiutują seriale: „Druga szansa” (TVN), „Powiedz TAK!” (Polsat) oraz fabularno-dokumentalny „9. miesiąc” (TV4). Programowe nowości produkcji ATM pojawią się wiosną także m.in. w Canal+ Discovery, TLC, 13 Ulicy i TTV.

Źródło: ATM Grupa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *