ELEVEN SPORTS NETWORK w ofercie UPC Polska

ELEVEN SPORTS NETWORK i UPC Polska podpisały umowę dotyczącą dystrybucji kanałów Eleven i Eleven Sports. Dzięki temu abonenci największego operatora telewizji kablowej w Polsce będą mogli oglądać transmisje wydarzeń sportowych z najwyższej półki.

Od czwartku 11 lutego 2016 roku kanały ELEVEN SPORTS NETWORK będą przez miesiąc dostępne w ramach promocji dla abonentów pakietów Select i Max w UPC. Po tym okresie dedykowany najlepszym światowym rozgrywkom piłkarskim kanał Eleven oraz pokazujący różne dyscypliny sportowe Eleven Sports znajdą się w ofercie dodatkowej.

Bardzo cieszymy się z tego, że rozpoczynamy współpracę z największym operatorem telewizji kablowej w Polsce – mówi Danny Menken, dyrektor zarządzający grupy ELEVEN SPORTS NETWORK. – To dla nas znak, że istnieje wśród polskich kibiców zapotrzebowanie na transmisje z ciekawych wydarzeń sportowych, które posiadamy w naszym portfolio. Jestem przekonany, że abonentom UPC spodoba się nasz program, na który składają się relacje z wielkich, emocjonujących, stojących na wysokim poziomie rozgrywek.

Źródło: ELEVEN SPORTS NETWORK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *