Materiały Polsatu Sport i IPLI w serwisach Grupy Onet-RASP

Cyfrowy Polsat, największa w Polsce grupa medialno-telekomunikacyjna, kanał sportowy Polsat Sport oraz Grupa Onet – Ringier Axel Springer Polska (RASP) nawiązały współpracę w zakresie dystrybucji materiałów wideo o tematyce sportowej, produkowanych przez stacje sportowe Telewizji Polsat i telewizję internetową IPLA, na portalu Onet i w serwisach sportowych Onet-RASP.

Na start użytkownicy portalu Onet i serwisu przegladsportowy.pl otrzymają bezpłatny dostęp do skrótów meczów rozegranych w ramach Mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn Polska 2016, a także materiałów okołomeczowych – wywiadów z zawodnikami i trenerami, komentarzy i podsumowań ekspertów oraz gości specjalnych, kulis mistrzostw.

Dzięki szerokiemu zasięgowi kanałów Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz portalu Onet, a także doświadczeniu produkcyjnemu redakcji Polsat Sport, polsatsport.pl i ipla.tv, rzesza widzów i internautów będzie miała dostęp do najwyższej jakości materiałów z najważniejszych wydarzeń sportowych – mówi Maciej Stec, Członek Zarządu, Cyfrowy Polsat i Telewizja Polsat. – Łączymy doskonałą znajomość rynku telewizyjnego i internetowego, jaką posiadają Grupa Cyfrowy Polsat oraz Onet-RASP, w zakresie produkcji i publikacji materiałów sportowych oraz sprzedaży powierzchni reklamowej.

Współpraca z Grupą Polsat jest kolejnym działaniem, które wpisuje się w naszą strategię dostarczania użytkownikom serwisów Grupy Onet-RASP najlepszej i najbardziej aktualnej oferty kontentowej na rynku – mówi Aleksander Kutela, CEO, Grupa Onet.pl. – Dzięki współpracy z Grupą Polsat nasi użytkownicy zyskają dostęp do wielu unikalnych materiałów i relacji z najważniejszych polskich i międzynarodowych wydarzeń, co będzie znakomitym uzupełnieniem oferty serwisów Grupy Onet-RASP.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *