ME w siatkówce kobiet w Super Polsacie i sportowych kanałach Polsatu

Siatkarskie Mistrzostwa Europy kobiet, które startują 22 września w Azerbejdżanie i Gruzji polscy kibice będą mogli śledzić na antenach Super Polsatu, Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra i Polsatu Sport News. Wśród 16 zespołów zobaczymy również Polki. Finał turnieju w niedzielę 1 października.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Siatkarskie Mistrzostwa Europy kobiet zostaną rozegrane w Gandży i Baku w Azerbejdżanie, oraz w stolicy Gruzji Tbilisi. Polki w fazie grupowej zagrają kolejno z faworyzowaną reprezentacją Niemiec, Węgierkami i gospodyniami Azerkami. Awans z grupy do fazy play–off to zdaniem ekspertów realny scenariusz dla naszego zespołu, każdy lepszy wynik sportowy będzie sporą niespodzianką.

Mecze Polek w fazie grupowej pokażą ogólnodostępny Super Polsat i Polsat Sport. W kanałach sportowych kibice będą mogli zobaczyć wszystkie mecze turnieju, w tym faworytek, obrończyń tytułu sprzed dwóch lat reprezentację Rosji, Belgię czy Niemcy. Spotkania Polek skomentują dziennikarze i eksperci Polsatu Sport – Tomasz Swędrowski, Łukasz Kadziewicz i Ireneusz Mazur, pozostałe zaś m.in. Krzysztof Ignaczak, Wojciech Drzyzga, Damian Dacewicz, Maciej Jarosz i Jerzy Mielewski.

Mecze Polek w fazie grupowej:

22 września Polska – Niemcy godz. 18.20 Super Polsat i Polsat Sport
23 września Polska – Węgry godz. 15:50 Super Polsat i Polsat Sport
24 września Polska – Azerbejdżan godz. 15.50 Super Polsat i Polsat Sport

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *