Pierwsze dwa odcinki nowego serialu obyczajowego “Kłamstwa” są już dostępne w serwisie internetowym HBO GO. Jest to pełna emocji produkcja o dwójce doświadczonych przez życie ludzi, którzy decydują się pójść na randkę. Żadne z nich nie przypuszcza, jakie konsekwencje dla nich samych i ich rodzin będzie miało to zdarzenie. Nowe odcinki będą pojawiały się w serwisie w każdy wtorek.

Laura (Joanne Froggatt) jest bystrą i bardzo zaangażowaną w swoją pracę nauczycielką, która niedawno zakończyła poważny związek. Kobieta ciągle nie jest pewna, czy jest już gotowa zacząć spotykać się z innymi mężczyznami. Pewnego dnia jednak decyduje się iść na randkę z przystojnym chirurgiem o imieniu Andrew (Ioan Gruffudd), który jest ojcem jednego z jej uczniów. Niestety para nie zdaje sobie sprawy, jakie konsekwencje to niewinne spotkanie będzie miało dla ich rodzin i nich samych.

Znana z serialu “Downton Abbey” laureatka Złotego Globu Joanne Froggatt powraca w nowej produkcji telewizyjnej. U jej boku występuje Ioan Gruffudd (“Król Artur”, serial “Forever”). Pełen emocji i barwnych postaci serial udowadnia, że każda historia ma zawsze co najmniej dwie wersje. Za jego scenariusz odpowiedzialni byli bracia Harry i Jack Williamsowie (serial “Zaginiony”). Wyprodukowany przez ITV oraz Sundance TV serial składa się z sześciu odcinków.

Pierwsze dwa odcinki nowego serialu obyczajowego “Kłamstwa” są już dostępne w serwisie internetowym HBO GO. Kolejne odcinki będą się pojawiały w każdy wtorek.

Źródło: HBO