Mecz Czarnogóra – Polska w Polsacie i Polsacie Sport

Mecz reprezentacji Polski w Podgoricy z Czarnogórą będzie pierwszym tegorocznym starciem o punkty eliminacji do Mundialu w Rosji 2018 roku. Spotkanie już w najbliższą niedzielę 26 marca o godzinie 20:45 tylko w Polsacie i Polsacie Sport.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Polska po ubiegłorocznych czterech meczach eliminacyjnych jest liderem grupy „E” z 10 punktami na koncie. Polacy zremisowali z Kazachstanem, a potem wygrali kolejno z Danią, Armenią i Rumunią.

Jak dotąd z Czarnogórcami mierzyliśmy się dwukrotnie w eliminacjach do Mundialu 2014, notując dwa remisy 1:1 w Warszawie i 2:2 na wyjeździe. Zwycięstwo w niedzielnym spotkaniu da reprezentacji Polski 6 punktową przewagę w tabeli nad drugą w tej chwili Czarnogórą.

Przed i po meczu kibice będą mogli zapoznać się z analizami i opiniami dziennikarzy i ekspertów zarówno w Warszawie jak i Podgoricy. W studiu Warszawie pojawią się Przemysław Iwańczyk, Andrzej Strejlau, Tomasz Łapiński, Waldemar Prusik i Andrzej Iwan, a w stolicy Czarnogóry na stadionie gośćmi Jerzego Mielewskiego będą Roman Kołtoń i Dariusz Dziekanowski. W trakcie spotkania relacje reporterskie przygotują Marcin Feddek i Marcin Lepa, a spotkanie skomentują Mateusz Borek i Tomasz Hajto. Początek studia w Polsacie Sport o godzinie 17:15, a w Polsacie o godzinie 20:00.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *