Finałowy sezon serialu „Pozostawieni” w HBO

Nowy, trzeci i zarazem ostatni sezon serialu HBO „Pozostawieni” będzie miał premierę w HBO w poniedziałek, 17 kwietnia o godzinie 3:00, równolegle z premierą amerykańską. Kolejna emisja premierowego odcinka odbędzie się tego samego dnia o godzinie 20:10. Trzeci sezon to ciąg dalszy opowieści o świecie, w którym po tajemniczym zniknięciu 2% mieszkańców Ziemi pozostali próbują odnaleźć się w nowej sytuacji. W obsadzie ponownie wystąpią Justin Theroux, Carrie Coon, Amy Brenneman, Christopher Eccleston i Liv Tyler.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym HBO

W kwietniu na antenę wróci trzeci i ostatni sezonu serialu „Pozostawieni”. Pomysłodawcami wyróżnionego Nagrodą Peabody’ego serialu są Damon Lindelof, laureat Emmy za serial „Lost: Zagubieni”, oraz powieściopisarz i scenarzysta Tom Perrotta, nominowany do Oscara za „Małe dzieci”. W ostatnim sezonie rodziny Garveyów i Murphych jednoczą się, desperacko poszukując systemu wartości, który pozwoliłby im wytłumaczyć to, tego czego w rzeczywistości wyjaśnić się nie da. Tymczasem w powietrzu wisi zapowiedź wielkich wydarzeń, które dopiszą finał tajemniczej historii nagłego zniknięcia dwóch procent ludzkości. Właśnie to wydarzenie siedem lat wcześniej wywróciło życie bohaterów do góry nogami i sprawiło, że przeprowadzili się na antypody.

W trzecim, ośmioodcinkowym sezonie w rolach głównych występują Justin Theroux, Carrie Coon, Amy Brenneman, Kevin Carroll, Christopher Eccleston, Scott Glenn, Lindsay Duncan, Regina King, Jovan Adepo, Janel Moloney, Margaret Qualley, Jasmin Savoy-Brown, Liv Tyler i Chris Zylka. Producentami wykonawczymi są Damon Lindelof, Tom Perrotta, Mimi Leder, Tom Spezialy, Gene Kelly, Peter Berg i Sarah Aubrey. Showrunnerem serialu jest Damon Lindelof. Serial „Pozostawieni” został wyprodukowany dla HBO przez spółkę White Rabbit we współpracy z wytwórnią Warner Bros. Television. Zdjęcia do finałowego sezonu powstawały w Teksasie i Australii.

Premiera finałowego sezonu serialu HBO „Pozostawieni” zaplanowana jest na poniedziałek, 17 kwietnia o godzinie 3:00, równolegle z premierą amerykańską. Kolejna emisja premierowego odcinka odbędzie się tego samego dnia o godzinie 20:10 w HBO i godzinie 21:00 w HBO3. Kolejne odcinki emitowane będą premierowo co poniedziałek.

Pokaz dwóch pierwszych odcinków trzeciego sezonu Pozostawionych otworzy paryski festiwal Series Mania, który odbywa się w dniach 13-23 kwietnia. Twórca i scenarzysta „Pozostawionych” Damon Lindelof będzie gościem specjalnym festiwalu i przewodniczącym jury konkursu międzynarodowego.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *