Mecz Lecha Poznań w Lidze Konferencji Europy w TVP Sport

W czwartek 23 lutego br. drużyna Lecha Poznań zmierzy się z Bodo/Glimt w ramach Ligi Konferencji Europy. Transmisja od godziny 20:15 w TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej i Smart TV.

Sprawdź godziny transmisji Ligi Konferencji Europy w PROGRAMIE TV

Mecz zostanie rozegrany na stadionie Lecha w Poznaniu. Tydzień temu w Norwegii padł bezbramkowy remis, więc aby awansować do 1/8 finału europejskich rozgrywek, poznaniacy muszą wygrać przed własną publicznością. W tym sezonie mistrzowie Polski wygrali sześć z siedmiu domowych spotkań, jedno zakończyło się remisem. W Poznaniu zapowiada się wielkie widowisko – Lech ogłosił na oficjalnym profilu na Facebooku, że już prawie 30 tysięcy kibiców zakupiło wejściówki na to spotkanie.

Pierwszy mecz pokazał, że Norwegowie są mocnym przeciwnikiem. Mecz zapewne będzie wyrównany, ale jeśli Lech poprawi skuteczność, wówczas powinien wygrać to spotkanie. Kluczowym aspektem na pewno będą atuty własnego boiska i żywiołowej poznańskiej publiczności – wielkie emocje związane z meczem zapowiada Robert Podoliński, który razem z Mateuszem Borkiem skomentuje to spotkanie.

Jeżeli Lech wyeliminuje Bodoe/Glimt, w następnej rundzie zagra z jednym ze zwycięzców grup Ligi Konferencji Europy.

Sprawdź ofertę kanału TVP Sport w PROGRAMIE TV

Transmisja meczu w TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji i Smart TV. Studio przedmeczowe rozpocznie się o godz. 20:15. Prowadzący Rafał Patyra będzie gościł w roli ekspertów: Kazimierza Węgrzyna, Łukasza Gikiewicza i Rafała Ulatowskiego.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *