Mecz Łomża Vive Kielce – MOL-Pick Szeged w Lidze Mistrzów w Eurosporcie 2 i Eurosport Playerze

W środę zespół Łomży Vive Kielce zmierzy się z MOL-Pick Szeged w drugiej kolejce Ligi Mistrzów. Transmisja meczu od 18:30 tylko w Eurosporcie 2 i Eurosport Playerze. Ekspertem w studiu będzie jeden z najlepszych polskich piłkarzy ręcznych w historii – Grzegorz Tkaczyk.

W pierwszym meczu tegorocznej edycji Ligi Mistrzów piłkarze ręczni Łomży Vive Kielce po zaciętym i bardzo emocjonującym meczu przegrali z SG Flensburg-Handewitt 30:31. W środę, w drugiej kolejce prestiżowych rozgrywek podejmą w Hali Legionów MOL-Pick Szeged. Węgierski zespół przyjedzie do Kielc bez sześciu zawodników, w tym dwóch liderów drużyny: obrotowego Bence Behdidiego i rozgrywającego Deana Bombaca. Będzie to pierwsze spotkanie MOL-Pick Szeged w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, bo ich spotkanie z Paris Saint-Germain Handball zostało przełożone.

Transmisja meczu rozpocznie się o 18:30 w Eurosporcie 2, a rywalizację skomentują Krzysztof Bandych i Jakub Pieczatowski. Reporterem w Kielcach będzie Kacper Merk, a gościem w prowadzonym w Hali Legionów studiu będzie jeden z najlepszych polskich piłkarzy ręcznych w historii Grzegorz Tkaczyk.

Tuż po spotkaniu Łomży Vive Kielce Eurosport 2 pokaże mecz innego z wielkich faworytów Ligi Mistrzów, czyli Paris Saint-Germain, w którego składzie występują takie gwiazdy jak Mikkel Hansen, czy Nikola Karabatić, a także reprezentant Polski Kamil Syprzak. Paryżanie podejmą SG Flensburg-Handewitt.

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 2 w PROGRAMIE TV

Eurosport pozyskał wyłączne prawa do transmitowania w Polsce rozgrywek kobiet i mężczyzn w europejskich pucharach w piłce ręcznej: Lidze Mistrzów, Lidze Europejskiej i Pucharze EHF. Stacja nabyła również wyłączne prawa do mistrzostw Europy kobiet w latach 2020, 2022, 2024 i 2026 oraz mistrzostw Europy mężczyzn w latach 2022, 2024 i 2026. Znakomitą ofertę Eurosportu dla miłośników piłki ręcznej uzupełniają prawa do mistrzostw Europy w piłce ręcznej plażowej w 2021, 2023 i 2025 roku.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *