Mecz Polska – Gibraltar w Polsacie i Polsacie Sport

7 września w niedzielę reprezentacja Polski w piłce nożnej zainauguruje eliminacje Mistrzostw Europy 2016. Polaków w portugalskim Faro podejmie reprezentacja Gibraltaru. Mecze Polaków oraz wszystkie mecze eliminacji Mistrzostw Europy tylko na antenach Polsatu, Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra i Polsatu Sport News.

Polacy o awans do Mistrzostw Europy 2016, które za dwa lata zostaną rozegrane we Francji, zagrają również z Mistrzami Świata – Niemcami, Irlandią, Szkocją i Gruzją. Pierwszym rywalem Polaków będzie jednak osobliwość eliminacji, egzotyczna reprezentacja Gibraltaru, który po raz pierwszy wystartuje w oficjalnych meczach od momentu przyjęcia do UEFA w 2013 roku.

Polsat Sport rozpocznie piłkarski wieczór o godzinie 17:00, niemal godzinnym studiem, które poprowadzi Przemysław Iwańczyk. Potem kibice będą mogli zobaczyć mecz naszych grupowych rywali Gruzji i Irlandii, który skomentuje Cezary Kowalski. Polsat i Polsat Sport rozpoczną relację z meczu Polska – Gibraltar już godzinie 20:00. W studiu, dziennikarze i eksperci przeanalizują grę obu reprezentacji. Nie zabraknie wywiadów z zawodnikami naszej kadry. Mecz, który rozpocznie się o godzinie 20:45 skomentują Mateusz Borek i Wojciech Kowalczyk, a reporterami będą Roman Kołtoń i Bożydar Iwanow.

W trakcie kolejnych dwóch meczowych dni pierwszej kolejki eliminacji Mistrzostw Europy 2016 w poniedziałek i wtorek 8 i 9 września, gościem Polsatu Sport będzie m.in. trener naszej reprezentacji Adam Nawałka. Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News od niedzieli do wtorku pokażą na żywo w sumie 14 spotkań eliminacji ME 2016 m.in. mecze Hiszpania – Macedonia, Austria – Szwecja, Norwegia – Włochy, Szwajcaria – Anglia, czy Czechy – Holandia. Pozostałe spotkania będą retransmitowane na wszystkich kanałach. Od niedzieli do wtorku w Polsacie Sport i Polsacie Sport News o godzinie 23:00 kibice zobaczą godzinny magazyn ze skrótami wszystkich rozegranych danego dnia spotkań eliminacyjnych.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *