Mecz Polska – Macedonia w TVP1/HD

W piątek (14 grudnia) piłkarska reprezentacja Polski rozegra ostatni mecz w tym roku. W towarzyskim spotkaniu w Kundu (Turcja) podopieczni Waldemara Fornalika zmierzą się z Macedonią. Transmisja od godziny 17:00 w TVP1/HD.

Reprezentacja Polski jest już od wtorku na zgrupowaniu w Turcji, gdzie w miejscowości Belek trenuje przed piątkowym towarzyskim sprawdzianem. W kadrze Waldemara Fornalika znaleźli się tym razem tylko przedstawiciele klubów z polskiej ligi, a wśród nich między innymi: Jakub Kosecki (Legia Warszawa), Paweł Wszołek (Polonia Warszawa) czy Arkadiusz Milik (Górnik Zabrze).

Polska zmierzy się z Macedonią po raz trzeci w historii. W 2003 roku „Biało-czerwoni” wygrali 3:0 po golach Andrzeja Niedzielana, Grzegorza Rasiaka i Rafała Lasockiego. W 2008 roku – tuż przed EURO 2008 – kadra prowadzona przez Leo Beenhakkera zremisowała 1:1 (bramka Radosława Matusiaka). Mecz skomentuje Maciej Iwański wraz z Rafałem Ulatowskim – byłym trenerem między innymi Zagłębia Lubin, GKS Bełchatów czy Lechii Gdańsk oraz asystentem selekcjonera kadry, Leo Beenhakkera.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *