Mecz Polska – Niemcy na EURO 2016 w TVP1 HD

To drugie spotkanie reprezentacji Polski podczas EURO 2016. Niemcy to aktualni mistrzowie świata, których pokonaliśmy w eliminacjach do turnieju we Francji. Transmisja tego meczu w czwartek, 16 czerwca 2016 roku, w TVP1 HD, sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Stream od godziny 20:25. Wcześniej, od godziny 19:45 w magazynie „4-4-2” w TVP Sport zaprezentowana zostanie przedmeczowa analiza.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Niemcy, podobnie jak Polska, wygrali pierwszy mecz – 2:0 z Ukrainą. Z reprezentacją prowadzoną przez trenera Joachima Loewa mierzyliśmy się w eliminacjach do EURO 2016. W pierwszym spotkaniu wygraliśmy sensacyjnie 2:0, odnosząc pierwsze zwycięstwo nad tą drużyną w historii. W rewanżu przegraliśmy 1:3. Teraz obie ekipy zagrają w podparyskim Saint-Denis.

Mecz komentować będą ze Stade de France: Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak. Na stronie sport.tvp.pl będzie dostępny także alternatywny komentarz Macieja Iwańskiego i Piotra „Izaka” Skowyrskiego. Studio poprowadzi Rafał Patyra, a wśród jego gości znajdą się: Jan Tomaszewski, Michał Probierz, Jerzy Engel i Michał Pol. Przy boisku zlokalizowane będzie ministudio TVP, a po meczu Jacek Kurowski na żywo porozmawia z piłkarzami.

Wprowadzenie do meczu Polska – Niemcy już od godziny 19:45 w specjalnym wydaniu magazynu „4-4-2”, którego druga część zostanie wyemitowana po zakończeniu transmisji w TVP1 HD. Podobne wydania „4-4-2” będzie można obejrzeć dzień przed i dzień po meczu Polaków. Wszystkie bramki EURO 2016 będą pokazywane w programach informacyjnych, także sportowych, w TVP1, TVP2 i TVP3.

Plan transmisji:

Czwartek (16 czerwca)
Polska-Niemcy, godzina 20:25, TVP1 HD i sport.tvp.pl

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *