Mecz Polska – Słowenia w TVP1 i TVP Sport

W piątek, 11 listopada 2016 roku, mecz eliminacji mistrzostw świata: Rumunia – Polska. Tuż po spotkaniu będzie można zobaczyć w TVP Sport specjalne wydanie magazynu „4 – 4 – 2”. Trzy dni później towarzyskie spotkanie Polska – Słowenia. Transmisja w TVP1, TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Reprezentacja Polski prowadzona przez Adama Nawałkę zajmuje po trzech kolejkach eliminacji mistrzostw świata Rosja 2018 drugie miejsce w tabeli grupy E, mając tyle samo punktów co prowadząca Czarnogóra. Rumunia także jeszcze nie przegrała meczu – zwycięstwo i dwa remisy.

Specjalne wydania „4-4-2” były już pokazywane przy okazji poprzednich meczów reprezentacji Polski w eliminacjach MŚ 2018 i cieszyły się dużym zainteresowaniem. Widzowie i użytkownicy Internetu będą mogli na gorąco poznać komentarze ekspertów, obejrzeć pomeczowe wypowiedzi piłkarzy i trenerów, a także relację z konferencji prasowej. Początek o godzinie 22:35 – tuż po zakończeniu spotkania – nie tylko w TVP Sport, lecz także na portalu sport.tvp.pl jako streaming live.

Program „4 – 4 – 2” poprowadzą: Rafał Patyra i Maciej Iwański. Ich gośćmi będą: Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Jan Tomaszewski i Marcin Żewłakow. TVP Sport będzie miała także swoich reporterów w Bukareszcie: Jacka Kurowskiego i Szymona Borczucha. Mecz Polska – Słowenia skomentują z Wrocławia: Dariusz Szpakowski i Marcin Żewłakow. W studiu, które poprowadzi Rafał Patyra, będą: Jan Tomaszewski, Piotr Stokowiec i Tadeusz Pawłowski. W roli reporterów wystąpią: Jacek Kurowski i Szymon Borczuch.

Plan transmisji:

Poniedziałek (14 listopada)

Polska – Słowenia, godzina 20:25, TVP1 oraz godzina 20:05, TVP Sport

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *