Mecz żużlowy Polska – Reszta Świata w TVP1 HD

Telewizja Polska pokaże mecz żużlowy Polska – Reszta Świata, podczas którego odbędzie się pożegnanie Tomasza Golloba z naszą reprezentacją. Transmisja w najbliższą niedzielę, 15 maja 2016 roku, w TVP1 HD i sport.tvp.pl.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

To będzie spotkanie, które zostanie rozegrane na Stadionie Narodowym w Warszawie. W reprezentacji Polski, prowadzonej przez Marka Cieślaka, wystąpią wszyscy najlepsi zawodnicy: Maciej Janowski, Patryk Dudek, Piotr Pawlicki, Bartosz Zmarzlik oraz Maksym Drabik. Z kolei selekcjoner Reszty Świata Ole Olsen postawił na: Grigorija Łagutę, Antonio Lindbaecka, Jasona Doyle’a, Martina Vaculika, Nielsa Kristiana Iversena i Petera Kildemanda.

Jednym z punktów kulminacyjnych będzie pożegnanie Tomasza Golloba z reprezentacją Polski. Nasz najbardziej utytułowany żużlowiec w historii oczywiście będzie obecny w sobotę na Stadionie Narodowym. Tajemnicą pozostają jednak szczegóły uroczystości i rola Golloba podczas samego spotkania.

Mecz ze Stadionu Narodowego skomentują: Rafał Darżynkiewicz i Tomasz Bajerski. Studio poprowadzi Sylwia Dekiert, a wśród jej gości znajdą się między innymi: Jarosław Hampel i Zenon Plech. W roli reporterów wystąpią: Sebastian Parfjanowicz i Filip Czyszanowski.

Plan transmisji:

Niedziela (15 maja )
Polska – Reszta Świata, godzina 14:00, TVP1 HD i sport.tvp.pl

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *