„Skazani: wyznania zza krat” na kanale CI Polsat

A+E Networks realizuje nowy program dokumentalny „Skazani: wyznania zza krat”, który w poniedziałek, 23 maja 2016 roku, zadebiutuje na antenie kanału kryminalnego Crime+Investigation (CI Polsat).

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

„Skazani: wyznania zza krat” to seria dokumentalna, w której psycholog śledcza Justyna Poznańska i dziennikarz Michał Fajbusiewicz odwiedzają największa więzienia w Polsce, w których przebywają sprawcy najgłośniejszych morderstw z ostatnich lat. Celem ich wizyty jest rozmowa w cztery oczy z więźniami, a także spojrzenie z perspektywy skazanych na popełnione zbrodnie. Czym dla sprawców jest ta kara? Czy czują się winni?

To kolejna tej wiosny po serii „Cała prawda o zbrodni” polska premiera na kanale Crime+Investigation (CI Polsat) z udziałem najbardziej znanego dziennikarza kryminalnego w Polsce – Michała Fajbusiewicza. Jego programy – w tym legendarny „Magazyn kryminalny 997” – na przestrzeni ostatnich 30 lat miały wielomilionową widownię i dzięki pomocy widzów udało się odnaleźć ponad 300 sprawców makabrycznych zbrodni. Wywiady przemiennie będzie przeprowadzać również Justyna Poznańska, profiler i psycholog śledczy z ponad 12-letnim doświadczeniem. W czasie swojej kariery sporządzała profile psychologiczne sprawców w ponad 200 sprawach kryminalnych.

Każdy odcinek „Skazanych” uzupełnia wstrząsającą historię przedstawioną w „Całej prawdzie o zbrodni” o rzadko słyszaną perspektywę mordercy, a także ludzi, którzy sprawują nad nim nadzór. Liczymy, że widzowie znajdą w tej serii odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania o konsekwencje zbrodni i losy skazanych – powiedziała Izabella Wiley, dyrektor generalna w A+E Networks Poland.

Za realizację „Skazanych: wyznania zza krat” odpowiada Jolanta Gwardys Media, a ze strony A+E Networks Poland producentem nadzorującym jest Agnieszka Kubiak. Premiera pierwszego odcinka „Skazani: wyznania zza krat” odbędzie się w poniedziałek, 23 maja 2016 roku o godzinie 22:30, na kanale Crime+Investigation (CI Polsat), tuż po premierze 3 odcinka serii „Cała prawda o zbrodni”.

Kanał obecnie pracuje nad nowymi projektami do ramówki jesiennej.

Źródło: A+E Networks Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *