Mecze Dania – Polska i Polska – Kazachstan tylko w Polsacie i Polsacie Sport

1 i 4 września piłkarska reprezentacja Polski rozegra dwa mecze w eliminacjach Mistrzostw Świata Rosja 2018, kolejno z Danią w Kopenhadze i z Kazachstanem w Warszawie. Oba spotkania będzie można zobaczyć tylko w Polsacie i Polsacie Sport.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Na cztery mecze przed końcem eliminacji Mundialu w Rosji, Polska jest liderem grupy „E” z 16 punktami na koncie i ma 6 punktów przewagi nad Czarnogórą i Danią. Zdaniem ekspertów tylko kataklizm mógłby odebrać nam awans do turnieju w Rosji. Formą strzelecką imponuje lider reprezentacji Robert Lewandowski, który w meczach eliminacyjnych strzelił już 11 bramek.

1 września wyjazdowe spotkanie z Danią skomentują Mateusz Borek i Tomasz Hajto. Widzowie przed meczem zobaczą dwa studia. Na stadionie w Kopenhadze gośćmi Pauliny Chylewskiej będą byli reprezentanci Polski Włodzimierz Lubański, Dariusz Dziekanowski i Arkadiusz Onyszko bramkarz takich duńskich zespołów jak: Viborg FF, Odense BK i FC Midtjylland. Materiały reporterskie przygotują Marcin Feddek i Maciej Turski. W studiu w Warszawie mecz przeanalizują Jerzy Mielewski, Roman Kołtoń, Tomasz Łapiński i Andrzej Strejlau. Studio w Polsacie Sport rozpocznie się o godzinie 18:00, a w Polsacie o godzinie 20:05. Początek meczu godzina 20:45.

Mecz w Kazachstanem w poniedziałek 4 września będą komentować Mateusz Borek i Tomasz Hajto. W studiu na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie pojawią się Paulina Chylewska, Dariusz Dziekanowski, Roman Kołtoń, Włodzimierz Lubański, Waldemar Prusik i Andrzej Iwan. Analizy z murawy stadionu przekażą widzom Marcin Feddek i Tomasz Łapiński, a reporterem podczas meczu będzie Marcin Lepa. Początek spotkania godzina 20:45, studio podobnie jak przed meczem z Danią w Polsacie Sport rozpocznie się o godzinie 18:00, a w Polsacie o godzinie 20:05.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *