Mecze piłkarskiej reprezentacji Polski z Łotwą i Macedonią na żywo w Polsacie Sport

Już w tym tygodniu możemy poznać pierwszych uczestników UEFA Euro 2020. Blisko upragnionego awansu jest reprezentacja Polski, która w czwartek zagra z Łotwą, a w niedzielę z Macedonią Północną. Obydwa mecze na żywo o 20:35 pokaże Polsat Sport. Skomentuje je Mateusz Borek, któremu w Rydze towarzyszyć będzie Roman Kołtoń, a w Warszawie Tomasz Hajto. Tylko w kanałach sportowych Polsatu transmisje na żywo wszystkich najciekawszych spotkań eliminacji przyszłorocznych Mistrzostw Europy.

Sprawdź godziny transmisji eliminacji do ME w piłce nożnej w PROGRAMIE TV

Reprezentacja Polski prowadzi w grupie G, choć jej przewaga nad drugą Słowenią i trzecią Austrią nieco stopniała po wrześniowych pojedynkach z tymi zespołami. Optymizmem przed meczami w Rydze (10 października) oraz na PGE Narodowym (13 października) napawa wybitna forma strzelecka dwóch kluczowych piłkarzy. Robert Lewandowski zdobył aż jedenaście bramek w siedmiu ostatnich meczach Bundesligi, a Grzegorz Krychowiak został piłkarzem miesiąca w Rosji.

Wyzwaniem dla selekcjonera są kontuzje Łukasza Fabiańskiego, Karola Linettego oraz Dawida Kownackiego. Dyskusja o tym, jak wpłyną one na taktykę oraz grę biało-czerwonych, z pewnością zdominuje przedmeczowe studio w Polsacie Sport. W czwartek o godzinie 18:00 gośćmi Bożydara Iwanowa będą cenieni eksperci z dorobkiem reprezentacyjnym: Jerzy Engel, Dariusz Dziekanowski, Artur Wichniarek i Paweł Golański. Najaktualniejsze informacje na bieżąco prezentować będzie Justyna Kostyra. To, co na pierwszy rzut oka niewidoczne rozszyfruje i w przystępny sposób przekaże Przemysław Iwańczyk. Nie zabraknie też drobiazgowej analizy taktycznej w wykonaniu Tomasza Łapińskiego oraz Dariusza Wdowczyka.

Odliczanie do niedzielnego spotkania w Polsacie Sport rozpocznie się już o godzinie 11:00 w magazynie Cafe Futbol – wprost z PGE Narodowego. W programie oprócz topowej publicystyki, jak zawsze ukażą się ekskluzywne materiały reporterskie – autorstwa między innymi Szymona Zaworskiego. O godzinie 18:00 do przedmeczowego studia wejdzie Paulina Chylewska, której towarzyszyć będą Adam Matysek, Dariusz Dziekanowski i Paweł Golański. O aktualności oraz ciekawostki zatroszczą się Aleksandra Szutenberg oraz Szymon Rojek. Analiza wideo najciekawszych fragmentów spotkania ponownie przypadnie duetowi byłych reprezentantów Polski: Tomaszowi Łapińskiemu i Dariuszowi Wdowczykowi.

Sprawdź ofertę kanału Polsat Sport w PROGRAMIE TV

Występ w finałach Mistrzostw Europy zagwarantują sobie dwie najlepsze reprezentacje z każdej spośród dziesięciu grup eliminacyjnych. Do tych dwudziestu zespołów dołączy kolejna czwórka, wyłoniona w barażach. Największe szanse na to, by już w najbliższych dniach cieszyć się z awansu mają Anglicy, Ukraińcy, Belgowie i Włosi. Wyspiarzom do awansu wystarczy piątkowe zwycięstwo nad Czechami. To spotkanie o 20:35 pokaże Polsat Sport. Hitem będzie też poniedziałkowe starcie o miano samodzielnego lidera grupy H. Mecz Francja – Turcja o 20:35 w Polsacie Sport. Szczegółowy plan transmisji na polsatsport.pl.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *