Mecze reprezentacji Polski przed Mundialem tylko w TVP

W piątek 8 czerwca wielkie emocje w Telewizji Polskiej. Reprezentacja Polski zagra tuż przed Mundialem towarzyski mecz z Chile. Cztery dni później z Litwą. Transmisja obu spotkań w TVP1, TVP Sport, na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanałów TVP1 i TVP Sport

Mecz z Chile skomentują: Jacek Laskowski i Radosław Gilewicz. Studio z Poznania poprowadzi Jacek Kurowski, a jego gośćmi będą byli reprezentanci Polski: Sebastian Mila, Paweł Kryszałowicz i Grzegorz Rasiak. Analizy taktycznej spotkania dokonają: Maciej Iwański, Paweł Janas, Rafał Ulatowski i Tomasz Rząsa. Reporterami będą: Szymon Borczuch, Mariusz Jankowski, Sylwia Dekiert i Oswald Rodrigo-Pereira.

Cztery dni później, 12 czerwca, na Stadionie Narodowym w Warszawie spotkanie Polski z Litwą będą komentować: Maciej Iwański i Andrzej Strejlau. Studio poprowadzi Rafał Patyra, a będą mu towarzyszyć byli reprezentanci Polski: Adam Matysek, Adrian Mierzejewski, Tomasz Rząsa i Sebastian Mila. Jacek Kurowski wraz z Janem Tomaszewski, Pawłem Janasem, Jerzym Brzęczkiem i Włodzimierzem Lubańskim dokonają analizy taktycznej spotkania. Reporterami będą: Szymon Borczuch, Maciej Barszczak i Sylwia Dekiert.

Dodatkowe materiały o kadrze (wywiady z piłkarzami, konferencje prasowe, ciekawostki, aktualne meldunki) będzie można znaleźć w sportowych serwisach informacyjnych, a także na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Od 7 czerwca w Naziemnej Telewizji Cyfrowej na MUX-3 jest nadawany kanał TVP Sport SD. Zastąpił on na tej platformie, do czasu zakończenia Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, kanał TVP Rozrywka. Tym samym TVP Sport będzie jedynym, nadawanym drogą naziemną kanałem sportowym w Polsce, dostępnym praktycznie dla wszystkich Polaków.

Szczegóły na temat transmisji piłkarskich i Mundialu Rosja 2018 można sprawdzić również na stronie „Sport na żywo” w PROGRAMIE TV

14 czerwca początek mistrzostw świata w piłce nożnej Rosja 2018. Wszystkie mecze będą transmitowane w TVP1 i TVP2 i Naziemnej Telewizji Cyfrowej – TVP Sport. Spotkania będzie można także oglądać na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *