MTV Polska wspiera Paradę Równości

MTV Polska od lat jest obecna na Paradzie Równości. W czasie tegorocznej edycji po raz pierwszy pojawi się platforma MTV, która przejedzie ulicami Warszawy pośród tysięcy uczestników. W ten sposób naczelne wartości marki MTV, takie jak tolerancja, wolność i szacunek dla każdego wybrzmią jeszcze wyraźniej! Tego samego dnia stacje MTV Polska i MTV Music na 24 godziny zmienią swój logotyp na tęczowe logo MTV Pride.

Sprawdź ofertę kanału MTV Polska w PROGRAMIE TV

Od lat MTV aktywnie wspiera społeczności LGBTQ na całym świecie. Równość oznacza dla MTV szacunek dla wszystkich ludzi, niezależnie od ich rasy, płci, pochodzenia, wyznania czy orientacji seksualnej. Przez lata stacja nie tylko brała aktywny udział w dziesiątkach inicjatyw wspierających społeczności LGBTQ na całym świecie, ale również tworzyła swój własny przekaz nawołujący do akceptacji i popierający ruchy walczące o prawa mniejszości.

W tym roku na Paradzie Równości MTV Polska zaprezentuje swoją własną platformę, która przejedzie ulicami Warszawy, obok dziesiątek tysięcy uczestników tego największego w Polsce marszu wspierającego społeczności LGBTQ. Platforma MTV Polska będzie dostępna dla każdego uczestnika Parady Równości już 9 czerwca. Start marszu zaplanowano na godz. 15.00, na ulicy Świętokrzyskiej, w okolicach Ronda ONZ w Warszawie. Obecni na Paradzie Równości pracownicy MTV Polska będą również rozdawali tęczowe koszulki MTV Pride. Również tego samego dnia, z okazji Parady Równości MTV Polska oraz MTV Music, na 24 godziny zmienią swoje logotypy na tęczowe logo MTV Pride.

Źródło: VIMN Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *