Serial „Pazury” w HBO GO i HBO3


W jednym z salonów stylizacji paznokci na Florydzie dzieje się znacznie więcej niż na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać. Pracujące tam manikiurzystki to kobiety o bardzo różnych temperamentach, każda ma swój sekret, który wolałaby zatrzymać dla siebie… „Pazury” to słodko-gorzka opowieść o ich życiowych wzlotach i upadkach. Pierwszy sezon serialu już jest dostępny w HBO GO, a emisja na antenie HBO3 zaplanowana została na sierpień.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału HBO3

„Pazury” („Claws”) to czarna komedia opowiadająca o pięciu manikiurzystkach z salonu stylizacji paznokci na Florydzie. Kobiety różnią się od siebie nie tylko charakterem i temperamentem, ale także podejściem do życia. Każda ma też zupełnie inną historię, dzięki czemu razem tworzą nietuzinkową mieszankę.

Desna (Niecy Nash) – właścicielka salonu, poza prowadzeniem biznesu zajmuje się opieką nad chorym psychicznie bratem bliźniakiem Deanem (Harold Perrineau). Kobieta współpracuje ze swoją przyjaciółką Jennifer (Karrueche Tran), która niegdyś lubiła dobrze się zabawić, dziś jednak stara się być dobrą matką dla dwójki swoich dzieci. Do ich zespołu należą również enigmatyczna Quiet Ann (Judy Reyes), Polly (Carrie Preston), która niedawno wyszła z więzienia oraz znudzona swoją pracą Virginia (Karrueche Tran). Każda z nich ma swoją tajemnicę, której nie chce ujawniać. Świat salonu to jednak znacznie więcej niż tylko stylizacja paznokci. Ubogacają go dodatkowo prowadzący szemrane interesy Roller (Jack Kesy), wychodzący z nałogu alkoholowego mąż Jennifer – Bryce (Kevin Rankin), doktor Ken Brickman (Jason Antoon) oraz gangster Uncle Daddy (Dean Norris).

W role manikiurzystek wcielają się: Niecy Nash (serial „Współczesna rodzina”), laureatka nagrody Emmy Carrie Preston (serial HBO „Czysta krew”), Jenn Lyon (serial „Justified: Bez przebaczenia”), Karrueche Tran (serial „The Bay”) oraz Judy Reyes („The Circle: Krąg”). Twórcą produkcji jest Eliot Laurence („Witajcie u mnie”).

Cały pierwszy sezonu serialu „Pazury” („Claws”) jest już dostępny w HBO GO. Pierwszy odcinek drugiego sezonu dodany zostanie już 18 czerwca, a kolejne co poniedziałek. Premiera na antenie HBO3 zaplanowana została na 15 sierpnia.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *