Mecze siatkarzy na ME w Polsacie Sport News i Polsacie Sport

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News pokażą rozpoczynające się w piątek Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn z udziałem reprezentacji Polski, a także czołowych drużyn Starego Kontynentu: Włoch, Rosji, Bułgarii, Francji czy Serbii. Łącznie kanały sportowe Polsatu pokażą wszystkie 48 spotkań rozgrywanych we Włoszech i Bułgarii mistrzostw.

Polacy zmagania rozpoczną w fazie grupowej meczami z Belgią, Słowenią i Białorusią. Wszystkie mecze naszej reprezentacji będzie można zobaczyć w Polsacie Sport i Polsacie Sport News. Spotkania skomentuje Tomasz Swędrowski, a w studio gośćmi Jerzego Mielewskiego będą m.in. stali siatkarscy eksperci kanału: Ireneusz Mazur, Wojciech Drzyzga, Ryszard Bosek i Łukasz Kadziewicz.

Widać że ta trauma i bolesna lekcja po Pucharze Świata odeszła już w niepamięć. Jak mówi Michał Kubiak kapitan naszej reprezentacji – Tej drużynie potrzebny jest sukces – i to powinno być motto na te mistrzostwa Europy. Jest pełna mobilizacja i koncentracja by walczyć z najlepszymi o jak najwyższe cele – mówi Jerzy Mielewski, komentator Polsatu Sport.

Pozostałe mecze turnieju skomentują się m.in. Przemysław Iwańczyk, Krzysztof Wanio, Jerzy Mielewski, Marek Magiera, Marta Gula, Damian Dacewicz i Tomasz Wójtowicz.

Polacy to aktualni Mistrzowie Świata, a na Mistrzostwach Europy swój największy sukces święcili w 2009 roku sięgając po złoto. Tytułu sprzed dwóch lat broni reprezentacja Rosji. Finał Mistrzostw Europy – 18 października 2015 roku.

Plan transmisji – mecze Polaków w fazie grupowej:

Piątek (9 października)
Polska – Belgia, godzina 18:30, Polsat Sport News, Polsat Sport

Sobota (10 października)
Polska – Słowenia, godzina 18:30, Polsat Sport News, Polsat Sport

Niedziela (11 października)
Polska – Białoruś, godzina 16:00, Polsat Sport News, Polsat Sport

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *