Mecze towarzyskie Polski z Serbią i Finlandią w TVP1 HD

Telewizja Polska pokaże dwa najbliższe mecze towarzyskie piłkarskiej reprezentacji Polski: z Serbią w środę, 23 marca 2016 roku, i z Finlandią trzy dni później. Transmisja w TVP1 HD, na stronie sport.tvp.pl oraz w TVP Stream.

Przed EURO 2016 reprezentacja Polski rozegra cztery mecze towarzyskie: dwa w marcu i dwa w czerwcu, tuż przed mistrzostwami Europy we Francji. Jednak właśnie po najbliższych spotkaniach powinna się wykrystalizować kadra na EURO 2016. Dlatego, na spotkania w Poznaniu z Serbią i we Wrocławiu z Finlandią, Adam Nawałka powołał wszystkich najlepszych piłkarzy, z Robertem Lewandowskim, Grzegorzem Krychowiakiem, Łukaszem Piszczkiem i Łukaszem Fabiańskim na czele.

Oba spotkania widzowie będą mogli zobaczyć tylko w Telewizji Polskiej. Początek studia przed meczem z Serbią w TVP1 HD o godzinie 20:25. Spotkanie będzie można także śledzić na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Stream.

Mecze z Poznania i Wrocławia skomentują: Dariusz Szpakowski i Marcin Żewłakow. Studio poprowadzi Jacek Kurowski. W roli reportera wystąpi Szymon Borczuch.

Plan transmisji:

Środa (23 marca)
Polska – Serbia, godzina 20:25, TVP1 HD oraz sport.tvp.pl i TVP Stream, godzina 20:15

Sobota (26 marca)
Polska – Finlandia, godzina 17:15, TVP1 HD oraz sport.tvp.pl i TVP Stream, godzina 16:30

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *