Melanie C jedną z gwiazd Sylwestra Marzeń w Zakopanem

Melanie C znana jako Sporty Spice z jednego z najsłynniejszych girls bandów na świecie – Spice Girls, obecnie z powodzeniem kontynuująca karierę solową, będzie jedną z kilku zagranicznych gwiazd „Sylwestra Marzeń z Dwójką”. Na scenie w Zakopanem wykona m.in. swój wielki hit „Never be the same again” oraz największe przeboje Spice Girls.

Sprawdź godziny transmisji „Sylwestra Marzeń z Dwójką” w PROGRAMIE TV

Jestem ogromnie podekscytowana faktem, że Sylwestra spędzę z Wami w Zakopanem. Będziemy się świetnie bawić i wspólnie świętować nadejście nowego roku! – powiedziała Melanie w nagraniu skierowanym do polskiej publiczności.

Grupa Spice Girls, współtworzona przez Melanie, była fenomenem na międzynarodową skalę. Słynne „Spicetki” sprzedały ponad 100 milionów płyt na całym świecie, co uczyniło je najpopularniejszym girls bandem wszech czasów. Ich pierwszy krążek rozszedł się w rekordowej licznie ponad 31 milionów egzemplarzy. Debiutancki singiel „Wannabe” zajął pierwsze miejsce na listach przebojów w 27 krajach. Dziś na You Tube ma 596 milionów wyświetleń. Magazyn „Rolling Stone” okrzyknął Spice Girls największym fenomenem brytyjskiej muzyki rozrywkowej od czasu The Beatles. Otrzymały liczne nagrody, w tym prestiżową Brit Award za wybitny wkład w muzykę.

Grupę Spice Girs stworzyło pięć charyzmatycznych dziewczyn, wybranych spośród setek, które w 1994 roku odpowiedziały na prasowy anons o naborze do zespołu. Tak rozpoczęła się wielka, światowa kariera Viktorii Adams (aktualnie Beckham), Melanie Brown, Emmy Bunton, Geri Halliwell (aktualnie Horner) oraz Melanie Chisholm. Ta ostatnia przez wielu dziennikarzy uznawana była za najlepszą wokalistkę wśród słynnych „spicetek”. Z uwagi na wizerunek twardej, wytatuowanej dziewczyny w dresie i sportowych butach zyskała przydomek Sporty Spice.

Dziś Melanie C z powodzeniem rozwija karierę solową. Jej album zatytułowany „Beautiful Intentions” z 2005 roku uzyskał status złotej płyty w Szwajcarii i Niemczech. Późniejszy singiel „Rock Me” stał się oficjalnym motywem przewodnim Mistrzostw Świata FIFA Kobiet 2011. W listopadzie tego roku otrzymała owację na stojąco, odbierając nagrodę Inspirational Artist Award przyznawaną przez redakcję Music Week. Melanie C realizuje się także jako aktorka. Występowała w musicalach, teatrze i kilku produkcjach filmowych. Brała udział w australijskiej edycji programu „X Factor”, „Tańcu z gwiazdami”, „The Voice Kids” oraz gwiazdorskim show „Queens for the Night”. Jest zapaloną kibicką Liverpool FC i triathlonistką. Wychowuje nastoletnią córkę Scarlet.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

Melanie C to nie jedyna zagraniczna gwiazda, która wystąpi na „Sylwestrze Marzeń z Dwójką”. Kogo jeszcze 31 grudnia będzie gościć słynna scena w Zakopanem? O tym już niebawem.

„Sylwester Marzeń z Dwójką”, sobota, 31 grudnia o godz. 20:00 w TVP2.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *