Grecki serial „Winnice miłości” w TVP Kobieta

W piątek, 20 stycznia TVP Kobieta wyemituje pierwszy odcinek serialu „Winnice miłości”. Pełna romantycznych wątków akcja nowej produkcji rozgrywa się na tle malowniczych plenerów Grecji oraz Cypru.

Sprawdź godziny emisji serialu „Winnice miłości” w PROGRAMIE TV

„Winnice miłości” to wzruszająca historia o rozstaniach i powrotach, zdradach i wielkich tęsknotach. Rozpoczyna się w jednym z barów w Atenach, gdzie Melina w towarzystwie przyjaciół świętuje swój wieczór panieński. Za dwa dni na Krecie poślubi ukochanego – Sifis’a Giannakakis’a, jej wielką miłość z czasów, gdy oboje byli jeszcze nastolatkami. W tym samym barze spędza wieczór Achilles Mattheou, któremu w oko wpada przyszła panna młoda. Tych dwoje szybko zaczyna łączyć wzajemna fascynacja. Jeszcze nie wiedzą, że ich rodziny – Giannakakisis z Krety i Mattheou z Cypru, po wielu latach ponownie zaczną współpracę, której celem ma być eksport wina. Ten splot zdarzeń spowoduje, że tajemnice z przeszłości zaczną wychodzić na jaw….

Serial emitowany będzie od poniedziałku do soboty o godz. 17:55 na antenie TVP Kobieta. W rolach głównych wystąpią m.in.: Apostolis Totsikas, Andreas Georgiou, Eleni Vaitsou, Evelina Papoulia, Varvara Larmou oraz George Zenios.

Sprawdź ofertę kanału TVP Kobieta w PROGRAMIE TV

„Winnice miłości”, TVP Kobieta, poniedziałek – sobota, godz. 17:55.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *