„Wszystkie stworzenia duże i małe” – świąteczny odcinek na Epic Drama

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia kanał Epic Drama zaprasza na wyjątkowe spotkanie z mieszkańcami Darrowby w świątecznym odcinku specjalnym serii “Wszystkie stworzenia duże i małe” pt. “Wesołych świąt, kurczę!”. Emisja odcinka 26 grudnia o 20:15 tylko na Epic Drama.

Sprawdź godziny emisji serii „Wszystkie stworzenia duże i małe” w PROGRAMIE TV

W Darrowby nadeszło Boże Narodzenie. Świat ogarnięty jest wojną, ale mimo wszystko mieszkańcy Skeldale próbują jak najlepiej wykorzystać ten świąteczny czas.

Ewakuowana z Manchesteru młoda Żydówka znalazła schronienie w Skeldale House i domownicy chcą, aby jej pierwsze wrażenia z sezonu świątecznego były magiczne. Jej pojawienie się w domu wnosi trochę radości, zabawy i humoru, podczas gdy wszyscy czekają na ważne wiadomości.

Tymczasem pani Hall w trakcie zakupów na targu wpada na Geralda, który oznajmia jej, że opuszcza Darrowby. Kobieta bez zastanowienia zaprasza go na przyjęcie świąteczne w Skeldale, którego w ogóle nie było w planach. Przed mieszkańcami stoi wyzwanie – muszą zorganizować kolację, rozesłać wici o wydarzeniu i zaprosić gości.

Czy Gerald pojawi się na uroczystości? Jeśli tak, to czy pani Hall jest gotowa, by wyjawić mu swoje uczucia?

Sprawdź ofertę kanału Epic Drama w PROGRAMIE TV

W odcinku specjalnym pojawią się między innymi: Nicholas Ralph (James Herriot), Rachel Shenton (Helen Alderson), Samuel West (Siegfried Farnon), Anna Madeley (pani Hall), Callum Woodhouse (Tristan).

Źródło: Viasat World

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *