Metro ma nowe logo (grafika)

Energiczne, pogodne i nowoczesne – to nowe logo kanału telewizyjnego Metro. Stacja, tworzona przez spółkę Green Content z Grupy Agora, jeszcze w tym roku rozpocznie nadawanie na multipleksie ósmym (MUX-8) Naziemnej Telewizji Cyfrowej.

Od połowy września br. kanał telewizyjny Metro ma nowy logotyp. Zastosowana w nim nowoczesna typografia oraz energiczne zestawienie kolorów podkreślają charakter powstającej właśnie stacji.

Chcemy, by od samego początku telewizja Metro była postrzegana jako energiczna, przyjazna, pogodna, dowcipna, śmiała i nowoczesna. Takie właśnie jest nasze nowe logo oraz związane z nim nierozłącznie oprawa graficzna i identyfikacja wizualna stacji. Jestem przekonana, że koncept kreatywny przygotowany dla kanału świetnie podkreśla wszystkie te cechy i zapowiada, że Metro będzie przenosić widzów do ciekawego i otwartego świata pełnego fascynujących ludzi oraz wydarzeń – mówi Agnieszka Sadowska, prezes zarządu spółki Green Content, odpowiedzialna za rozwój projektów telewizyjnych w Grupie Agora.

metro_logo

Logo kanału telewizyjnego Metro oraz całą identyfikację wizualną, oprawę graficzną i muzyczną stacji stworzył zespół agencji LVOV, specjalizującej się w tworzeniu kontentu wideo i UVMW oraz strategii wizualnej marek, wraz z działami programowym i marketingu telewizji Metro.

Kanał telewizyjny Metro, przygotowany przez spółkę Green Content z Grupy Agora, ma rozpocząć nadawanie jeszcze w 2016 roku w ramach oferty MUX-8, a także satelitarnie i w sieciach kablowych.

Metro będzie kanałem uniwersalnym o profilu filmowo-dokumentalno-lifestyle’owym, skierowanym do szerokiego grona odbiorców poszukujących ciekawej, jakościowej rozrywki. Proponowane w nim treści będą podążać za zainteresowaniami współczesnego widza. Na antenie kanału Metro znajdą się m.in. wyraziste filmy, światowej klasy seriale, odważne dokumenty, a także programy o stylu życia czy też publicystka poruszająca tematy, którymi żyje opinia publiczna.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *