„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” hitem jesiennej ramówki Polsatu

Trzeci odcinek programu Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” odnotował w sobotę najwyższą w tym sezonie oglądalność – 2,1 mln widzów. Udziały 20% w grupie wszystkich badanych i 19% w grupie 16-49 lat dały show pozycję lidera w obu grupach audytoryjnych.

W sobotnim odcinku Mateusz Banasiuk i Michał Rudaś musieli odnaleźć się w kobiecych rolach, Marysia Tyszkiewicz wcieliła się w Dodę, Kamil Bijoś śpiewał z zaklejonymi oczami, a Joanna Moro wyznawała miłość w stylu reggae. Nie zabrakło też powrotu do piosenek sprzed lat: Radek Pazura stał się Urszulą Sipińską, a Olga Borys – Ireną Jarocką. Olga Szomańska musiała natomiast poradzić sobie z charakterystyczną chrypą Bryana Adamsa.

To już VI edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w którym znane osoby wcielają się w ikony polskiej i światowej muzyki. Popularność tego formatu rośnie wraz z kolejnymi sezonami. W zeszłej edycji 3. odcinek oglądało 2,1 mln widzów. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się również powtórki, emitowane w niedzielne popołudnia. Zwykle gromadzą przez telewizorami blisko 1,5 mln osób.

To produkcja o bardzo dużym rozmachu – mówi Ryszard Sibilski, prezes EndemolShine Polska. – Musimy przygotować uczestników do występów na bardzo profesjonalnym poziomie. Pracują nad śpiewem i choreografią, ale pełne ręce roboty mają też zespoły charakteryzatorów i kostiumografek. Wszystko po to, aby jak najwierniej odzwierciedlić oryginalne wykonania. Wielkim atutem programu jest też jego aspekt charytatywny – co odcinek zwycięzca przekazuje 10 tysięcy złotych na dowolnie wybrany cel, a osoba, która wygra całą edycję – 100 tysięcy.

Najbliższy odcinek „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na antenie Polsatu w sobotę, 24 września o godzinie 22:10.

Źródło: EndemolShine Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *