Serial zrealizowany w technologii 360 stopni w ofercie player.pl

26 września 2016 roku na platformie player.pl zadebiutuje nowa produkcja. „Para nie do pary” to pierwszy serial zrealizowany w technologii 360 stopni. Dzięki temu widz może znaleźć się w samym centrum wydarzeń i decydować, co w danym momencie oglądać. W rolach głównych zobaczymy pomysłodawczynię projektu – Magdalenę Różczkę oraz Pawła Małaszyńskiego. Towarzyszyć im będą m.in. Małgorzata Socha, Katarzyna Bujakiewicz czy Wojciech Mecwaldowski.

Wszystkie sceny zostały zarejestrowane specjalną kamerą, która umożliwia nagrywanie kilku kadrów jednocześnie. Dzięki temu powstał obraz 360 stopni, po którym widz może się dowolnie „rozglądać”. Zastosowanie tej innowacyjnej technologii pozwala na oglądanie serialu z zupełnie nowej perspektywy, co dostarcza niecodziennych wrażeń. Już od poniedziałku, wszystkie odcinki można oglądać na desktopach, a także smartfonach i tabletach w każdym miejscu i o każdej porze. Do oglądania serialu można również wykorzystać gogle VR (Oculus Rift, Vive HTC, Samsung Oculus Gear, Google Cardboard etc.), które pozwolą doświadczyć wszystkich możliwości formatu 360 stopni.

Jak to działa?

Urządzenia mobilne:

Ściągnij na smartfon lub tablet aplikację mobilną player.pl i włącz film 360 stopni. Obracaj urządzeniem w wybranym przez siebie kierunku, obraz na ekranie będzie poruszał się wraz z twoimi ruchami.

Aby oglądać filmy 360 stopni wystarczy urządzenie mobilne z systemem Android lub iOS.

Desktopy:

Uruchom player.pl na komputerze i włącz film 360 stopni. Złap myszką kursor i przesuwaj go po ekranie, obraz będzie poruszał się wraz z twoimi ruchami.

Serial „Para nie do pary” przedstawia losy małżeństwa – Majki i Szymona – którzy są zderzeniem dwóch przeciwstawnych osobowości. Na pierwszy rzut oka więcej ich dzieli niż łączy.

Ona – producentka serialowa w dużej stacji TV, do życia podchodzi poważnie, jest poukładana i nieco formalna. On – wyluzowany barman, który patrzy na życie z przymrużeniem oka. Różnią ich gusta muzyczne, modowe i podejście do związku. Ich odmienne charaktery i upodobania nie tylko podnoszą temperaturę, ale też prowadzą do wielu zabawnych, życiowych perypetii. Jednak zawsze udaje im się znaleźć sposób na zażegnanie konfliktu i odnalezienie w sobie nawzajem tego, co kochają najbardziej.

Premiera 5-odcinkowego serialu „Para nie do pary” w poniedziałek, 26 września.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *