Michael Patrick Kelly gwiazdą Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie

Michael Patrick Kelly, autor przebojów „Beautiful Madness” i „Throwback”, będzie zagraniczną gwiazdą Sylwestrowej Mocy Przebojów w Parku Śląskim. Artysta zaczynał w niezwykle popularnym w latach 90. zespole The Kelly Family. Dziś z wielkim powodzeniem solowo kontynuuje muzyczną karierę.

Sprawdź godziny emisji Sylwestrowej Mocy Przebojów w PROGRAMIE TV

Wystąpię w Parku Śląskim i zaśpiewam dla was kilka piosenek w Telewizji Polsat. Pomożemy wszystkim pożegnać 2022 rok i przywitać 2023. Nie mogę się doczekać, żeby spędzić sylwestra w Polsce. To mój pierwszy raz i bardzo się cieszę – zapewnia artysta.

W ostatnią noc 2022 roku zapraszamy na kosmiczną podróż w rytm znakomitych przebojów, a wśród nich hity, które wylansował Michael Patrick Kelly.

Jestem naprawdę szczęśliwy, że mogę spędzić tego sylwestra w Polsce i naprawdę nie mogę się doczekać tych wszystkich ludzi, którzy przyjdą do Parku Śląskiego cieszyć się tym przejściem z jednego roku w następny. Spróbujemy rozpocząć nowy rok z dużą ilością nadziei i wielką motywacją do pokonania wszelkich wyzwań, które mogą nadejść – dodaje Kelly.

Michael Patrick Kelly wystąpi w Parku Śląskim obok takich gwiazd polskiej sceny muzycznej jak: Doda, Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak, zespół LemON, Enej, Lady Pank, Big Cyc, Michał Wiśniewski, Ralph Kaminski czy Dawid Kwiatkowski.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Sylwestrowa Moc Przebojów w sobotę 31 grudnia na żywo od godz. 20:00 w Polsacie, Polsat 2, Polsat News oraz Polsat Go.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *