Czwarta edycja „The Voice Senior” w TVP2

Od soboty, 7 stycznia na antenę TVP2 powraca „The Voice Senior”, jeden z najpopularniejszych talent show w Polsce. Czwarta edycja programu została wzbogacona o dodatkowy odcinek – Nokaut. Tym samym program z udziałem muzykalnych seniorów widzowie będą oglądać przez siedem kolejnych sobót. W gronie Trenerów widzowie zobaczą: Marylę Rodowicz, Alicję Węgorzewską, Piotra Cugowskiego i Tomasza Szczepanika.

Sprawdź godziny emisji show „The Voice Senior” w PROGRAMIE TV

Ponad czterdziestu uczestników wyłonionych podczas castingów online już niebawem wkroczy na muzyczną scenę najnowszej edycji „The Voice Senior”. Podczas pierwszego etapu – Przesłuchań w Ciemno, uczestnicy swoimi występami będą chcieli zyskać sympatię publiczności, widzów i trenerów i przejść do drugiego, nowego etapu programu – Nokautu. Zmierzy się w nim sześcioro uczestników z drużyny każdego trenera. Po jego zakończeniu widzowie poznają czworo półfinalistów z teamów Maryli Rodowicz, Alicji Węgorzewskiej, Tomasza Szczepanika i Piotra Cugowskiego. W półfinale każdy trener wybierze dwoje uczestników ze swojej drużyny, którzy dostaną szansę zaśpiewania w wielkim finale „The Voice Senior”. O tym, kto zwycięży i otrzyma tytuł Najlepszego Głosu 4. edycji „The Voice Senior” oraz 50 tysięcy złotych zdecydują widzowie w głosowaniu SMS.

Historie uczestników najnowszej odsłony programu przybliżą widzom prowadzący: debiutująca w „The Voice Senior” Małgorzata Tomaszewska oraz Rafał Brzozowski.

Poprzednie edycje muzycznego talent show z udziałem seniorów wygrali: Siostry Szydłowskie, Barbara Parzeczewska oraz Krzysztof Prusik, spełniając tym samym marzenia o dzieleniu się swoim muzycznym talentem z publicznością.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

Czwarta edycja „The Voice Senior” w każdą sobotę od 7 stycznia 2023 roku o godzinie 20:00 w TVP2.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *