Sylwester 2022 z gwiazdami w Warner TV

Jak najlepiej wejść w Nowy Rok? Tanecznym krokiem! Wystarczy popcorn i dobry nastrój, a o muzyczną oprawę zadba Warner TV. Stacja zaprasza na sylwestrowo-noworoczny maraton filmowy, w ramach którego wyemitowane zostaną hity światowego kina, gdzie taniec i muzyka są na pierwszym planie. Emisja w sobotę 31 grudnia od 16:15.

Sprawdź godziny emisji filmu „Dirty Dancing” w PROGRAMIE TV

Maraton rozpocznie kinowy klasyk o tańcu: „Dirty Dancing”. Dzięki rolom Baby i Johnny’ego, Jennifer Grey i Patrick Swayze potwierdzili status ikon Hollywood. Jednak początki na planie nie były proste. Nie mogli znaleźć wspólnego języka do momentu, gdy ekipa produkcyjna pokazała im nagranie ich tańca z prób: pasja bohaterów grała tam pierwsze skrzypce. Wtedy aktorzy na nowo odkryli swoją relację i poprowadzili historię przybyłej do ośrodka wypoczynkowego Baby oraz instruktora tańca Johnny’ego w sposób, który do dziś budzi emocje podczas seansu.

W sylwestra Warner TV zaprasza widzów do kibicowania bohaterom w kolejnych podbojach tanecznych i miłosnych. W programie znajdą się trzy pierwsze części serii „Step Up”. Każda z produkcji pokazuje młodych ludzi, których napędza pasja do tańca: nie zważają oni na życiowe przeszkody, ani społeczne mezalianse. Ponad wszystko stawiają miłość i przyjaźń, a one motywują ich do występów w finalnym show. Dla bohaterów pierwszej części serii jest to zamykający pokaz na szkolnym absolutorium, dla postaci ze „Step Up 2” celem są sekretne zawody tańca ulicy, a w „Step Up 3” bohaterowie marzą o wygraniu światowych mistrzostw.

Niezapomniane show dadzą również chippendales z „Magic Mike XXL”. Tytułowy Mike zrezygnował z kariery showmana i produkuje rzemieślnicze meble. Pewnego dnia koledzy z dawnej tanecznej grupy odwiedzają jego miasto: są w drodze na ostatni pokaz. Mike postanawia do nich dołączyć, a tymczasem reszta członków grupy już śni o lepszym życiu po zakończeniu występów. Chcą być jak Mike, ale nie wiedzą, że dla niego spełnienie marzenia było wyboistą drogą. Na swojej ścieżce bohaterowie spotkają różne kobiety, które doradzą im, jak dać najlepszy pokaz.

Sprawdź ofertę kanału Warner TV w PROGRAMIE TV

Sylwestrowy maraton w Warner TV zakończy inny filmowy klasyk o muzyce i miłości: „Bodyguard” z Whitney Houston i Kevinem Costnerem w rolach głównych. Piosenkarka wciela się w wielką gwiazdę Rachel, która pada ofiarą nękania i otrzymuje pogróżki. Zatrudnia ochroniarza, jednak już od początku nie mogą się dogadać. Rachel uważa, że nowy pracownik jest nadmiernie ostrożny. Mimo nieporozumień z czasem rodzi się między nimi pełne pasji uczucie. Produkcja okraszona jest hitami takimi jak „I Will Always Love You” i „I Have Nothing”.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *