Sylwestrowe i noworoczne premiery filmowe w Romance TV

Na zakończenie tego roku Romance TV zabierze widzów na pokład luksusowych statków. Już w Sylwestra od godz. 20:00 stacja zaprasza na premierę Statku Marzeń – Mauritius, zaś 1 stycznia o tej samej porze, również premierowo wyemitowany zostanie film Rejs ku szczęściu – podróż poślubna na Kretę.

Sprawdź godziny emisji filmu „Statek Marzen – Mauritius” w PROGRAMIE TV

Jedna z najdłuższych i uwielbianych przez widzów serii zagości w Romance TV w Sylwestrowy wieczór. O godz. 20:00 stacja zaprasza na premierę – Statek Marzeń – Mauritius. Statek Marzeń pod dowództwem kapitana Pargera bierze kurs na Mauritius, bajkową wyspę na Oceanie Indyjskim. Na pokład wchodzi między innymi Roman Hilbert. Mężczyzna od razu zauważa podobieństwo nauczycielki tańca, Jany Stern, do swojej zmarłej żony. Podczas pierwszej rozmowy Roman sprawia na Janie wrażenie bardzo samotnej osoby…

O godz. 23:50 Romance TV pokaże także Statek Marzeń – Kolumbia, a o 1:45 Statek Marzeń – Japonia.

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

W Nowy Rok, widzowie kontynuować będą morskie podróże, tym razem ruszą w kolejny Rejs ku szczęściu – podróż poślubną na Kretę. Załoga kapitana Pargera, konsultant ślubny Tom i dwie pary narzeczeńskie ruszają w rejs na Kretę, największą grecką wyspę. Jedną z narzeczonych jest matka Toma, Kerstin Cramer. Tom – w przeciwieństwie do załogi statku – nie zna planów swojej matki!

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *