Michał Figurski na stałe prowadzącym „WidziMiSię” w Polsat News 2

Po wczorajszym powrocie, Michał Figurski będzie stałym gospodarzem czwartkowego wydania „WidziMiSię” w Polsat News 2 o godzinie 22:00. W pozostałe dni program bez zmian prowadzi Mariusz Rokos.

W czwartek, 8 września 2016 roku, Michał Figurski po rocznej przerwie powrócił do studia „WidziMiSię” w Polsat News 2. Wczorajszy, subiektywny przegląd wydarzeń komentował razem z zaproszonymi gośćmi – Piotrem Najsztubem oraz Andrzejem Saramonowiczem.

Dziennikarz na stałe poprowadzi czwartkowe wydania programu. W pozostałe dni „WidziMiSię” autorski przegląd wydarzeń, razem z gośćmi w studiu, przygotowuje Mariusz Rokos, który jest gospodarzem programu od kwietnia bieżącego roku.

Cieszymy się z powrotu Michała w roli prowadzącego „WidziMiSię”. Możemy potwierdzić, że Michał będzie regularnie prowadził program w czwartkowe wieczory – mówi Henryk Sobierajski, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

Dziękuję widzom za wszystkie ciepłe słowa. Powrót do studia „WidziMiSię” jest dla mnie bardzo ważny. Do zobaczenia już w następny czwartek na antenie Polsat News 2 – mówi Michał Figurski, prowadzący „WidziMiSię”.

„WidziMiSię” to program, w którym prowadzący wraz z gośćmi w luźnej formie komentują bieżące tematy polityczne, społeczne i sportowe. Dziennikarz spogląda na rzeczywistość zdominowaną przez politykę z perspektywy człowieka, który nie jest z nią związany.

W programie omawiane są również interesujące wydarzenia gospodarcze i kulturalne. Do rozmowy w studiu zapraszani są m.in. eksperci, dziennikarze, aktorzy i gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Program „WidziMiSię” emitowany jest na żywo w Polsat News 2 od poniedziałku do piątku o godzinie 22:00.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *