Michał Figurski w zespole Radia ZET

Michał Figurski został managerem kreatywnym Radia ZET. Będzie wspierać zespół programowy m.in. w przygotowywaniu koncepcji kontentu antenowego i radiowych akcji specjalnych. Niezależnie, pozostaje współgospodarzem porannego programu „Najgorsze państwo świata” w Antyradiu.

Michał Figurski jest związany z radiem od 1994 r. Zaczynał jako dziennikarz i prowadzący w Rozgłośni Harcerskiej. Od tamtej pory współtworzył i prowadził wiele popularnych audycji radiowych w takich stacjach jak Radio ZET, Radio Kolor, RMF FM, Antyradio i Eska Rock. Pracował jako producent, dziennikarz, prezenter telewizyjny m.in. w TVP, TVN, TV4, Polsat Play i Polsat News. Był dyrektorem programowym Radia Kolor, 4FunTV, Rebel.tv i TV Disco. Od 2018 roku jest współgospodarzem poranka w Antyradiu.

W tym tygodniu do zespołu informacji Radia ZET dołączyła również Małgorzata Żochowska, zostając redaktorem wydania. Pracę w mediach zaczynała w 1992 roku w Polskim Radiu. Przez kolejne 22 lata była związana z Telewizją Polską, pracując jako reporterka, prezenterka i wydawca programów informacyjnych. W ostatnich latach była trenerką medialną, prowadząc własną działalność gospodarczą.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *