Michalina Pietrzyk project managerem w Pracowni Kreatywnej (zdjęcie)

Michalina Pietrzyk objęła stanowisko project managera w Pracowni Kreatywnej, odpowiedzialnej za niestandardowe projekty specjalne w spółce TIME S.A. Zastąpiła Radka Nałęcza, obecnie pełniącego funkcję dyrektora promocji Radia Eska ROCK.

Michalina Pietrzyk po półtorarocznej przerwie powróciła do Grupy Radiowej Time. Wcześniej pracowała w Britisch American Tabacco Polska w charakterze event specialist. Od listopada 2013 roku w ramach tej samej firmy w obrębie kanału HoReCa pełniła obowiązki activity managera.

Pracownia Kreatywna, utworzona w 2008 roku w strukturach Biura Reklamy TIME S.A., odpowiada za projekty sponsorskie, w które angażują się rozgłośnie radiowe Grupy Radiowej TIME (Radio ESKA, Radio VOX FM, Radio WAWA, Radio Eska ROCK, Radio Plus) oraz stacje telewizyjne należące do Grupy ZPR: Eska TV, Polo TV. Za swoje działania Pracownia Kreatywna została dwukrotnie nagrodzona w plebiscycie Media Trendy za przygotowanie i przeprowadzenie akcji antenowych w Radiu ESKA: w 2011 roku za akcję na rzecz marki Tom Tom „Kierunek imprESKA” oraz w 2009 roku za „Wystylizuj Puotecka” dla marki L’Oreal.

timemichalinapietrzyk

Źródło: Grupa Radiowa TIME

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *