„Michaś – przytulaśny miś polarny” – premiera nowego serialu w POLSAT JimJam

1 kwietnia na antenie POLSAT JimJam odbędzie się premiera serii „Michaś – przytulaśny miś polarny”. Ten uroczy, ekscytujący i bardzo zabawny serial opowiada historię niedźwiadka polarnego, który został przypadkowo dostarczony przez bociana do zamarzniętej rzeki Shannon w Irlandii i wychowany przez stado irlandzkich wilczarzy. Michaś przeżywa niezwykłe przygody razem ze swoimi przyjaciółmi Brackenem, Bridie i Faganem oraz pokazuje najmłodszym widzom, że bycie innym też może być fajne! Seria „Michaś – przytulaśny miś polarny” będzie emitowana w POLSAT JimJam już od 1 kwietnia codziennie o 7:35, 15:25 i 20:15.

Sprawdź godziny emisji serialu „Michaś – przytulaśny miś polarny” w PROGRAMIE TV

Michaś to odważny i pozytywny niedźwiadek, który dzięki swoim przygodom pokazuje dzieciom, jak odnaleźć się w grupie rówieśniczej oraz jak akceptować i doceniać różnorodność wokół nas. Dzięki Michasiowi widzowie poznają zwierzęta żyjące w Irlandii oraz mają okazję rozwiązać wiele zagadek. Gdy miś napotyka na swojej drodze problemy, wie, że zawsze może liczyć na swoich bliskich. Z pomocą wspierających przyjaciół żadne wyzwania nie są mu straszne!

Historia Michasia, niedźwiedzia polarnego wychowanego przez wilki, udowadnia, że miłość i przyjaźń nie znają granic. Michaś potrafi dostrzec dobro w każdej osobie i zawsze jest gotowy do pomocy. Niezależnie od tego, czy chodzi o pomoc przyjacielowi, czy o obronę tego, co słuszne, niedźwiadek pozostaje wierny swoim wartościom w każdych okolicznościach. Dzielny bohater zawsze znajduje sposób, aby nie tracić pozytywnego myślenia nawet w obliczu przeciwności losu i uczy, jak cieszyć się w życiu z małych rzeczy.

Sprawdź ofertę kanału Polsat JimJam w PROGRAMIE TV

Na spotkania z bohaterami serii „Michaś – przytulaśny miś polarny” zapraszamy od 1 kwietnia codziennie o 7:35, 15:25 i 20:15 w POLSAT JimJam!

Źródło: Polsat JimJam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *