Polskie Radio Dzieciom świętuje 9.urodziny w rytmach muzyki

W poniedziałek, 1 kwietnia Polskie Radio Dzieciom świętować będzie swoje 9. urodziny. Z tej okazji od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 pojawią się specjalne urodzinowe koncerty. Na słuchaczy Polskiego Radia Dzieciom czekają także urodzinowe niespodzianki.

W tym roku Polskie Radio Dzieciom będzie świętowało swoje urodziny koncertowo. Zwieńczeniem ich muzycznej oprawy będzie „Piegowaty koncert”, który odbędzie się 6 kwietnia, o godz. 12.00 w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego. Transmisja koncertu na antenie Polskiego Radia Dzieciom.

A wcześniej, już od poniedziałku, 1 kwietnia do piątku o godz. 18.00 emitowane będą specjalne koncerty, które dotychczas zorganizowało Polskie Radio Dzieciom, m.in. koncert „Głosem Dziecka”, podczas którego wystąpili laureaci Konkursu Talentów Polskiego Radia Dzieciom, koncert Joszka Brody czy Majki Jeżowskiej. W dniu urodzin nie zabraknie również audycji pełnych niespodzianek i upominków: w „Poranku w Polskim Radiu Dzieciom” (godz. 8.00) oraz w „Popołudniku w Polskim Radiu Dzieciom” (godz. 15.00).

1 kwietnia, Polskie Radio Dzieciom wspólnie z Radiowym Centrum Kultury Ludowej, które obchodzi wtedy 30. Urodziny (tego dnia co radiowa Trójka 62.) będą wspólnie świętować w audycji „Źródełko”, podczas której Piotr Dorosz opowie m. in. o historii redakcji.

W czwartek, 4 kwietnia w specjalnym wydaniu „TOP Listy Przebojów Polskiego Radia Dzieciom” (godz. 15.00-18.00) prezentowane będą piosenki najdłużej goszczące na szczycie „Listy Przebojów Polskiego Radia Dzieciom”. W audycji nie zabraknie także wspomnień, emocjonujących momentów oraz rozmów z młodymi artystami.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *