Miętha dołącza do ekipy radiowej Czwórki

Do GrubSona i audycji „TŁUSTY CZWARTEK” dołącza duet Miętha. Autorskie selekcje utworów, a także muzyczne inspiracje producenta AWGS oraz rapera i wokalisty Skipa będzie można usłyszeć w Czwórce co dwa tygodnie. Pierwsza audycja z Mięthą już w czwartek 27 stycznia, po godzinie 22.00.

Producent AWGS oraz raper i wokalista Skip to bez wątpienia jedni z najciekawszych, najzdolniejszych i najbardziej wszechstronnych twórców na krajowej scenie hip-hop. Obaj panowie to podopieczni oficyny Asfalt Records, dla której nagrali EP-kę „Szum” oraz dwa znakomite, bardzo dobrze przyjęte albumy: „Audioportet” (2019) i wydany w 2021 roku krążek „36,6”, z udziałem takich znamienitych gości, jak m.in. Otsochodzi, Miły Atz, Paluch, Jarecki, O.S.T.R. czy Natalia Szroeder (hit „Zanim pójdziesz” z jej udziałem doczekał się już prawie 2,5 miliona odsłon na platformie YouTube).

„Ponad granicami, ponad schematami” to określenie przyświecające „TŁUSTEMU CZWARTKOWI”, świetnie pasuje również do twórczości Mięthy. Z powodzeniem, w bardzo naturalny, wdzięczny sposób, duet sięga także po bardziej elektroniczne brzmienia, muzykę soul, czy R&B. Mimo „ulicznego”, hiphopowego zacięcia, z łatwością potrafi tworzyć również zaraźliwe, przebojowe, niemal popowe melodie i nagrania.

Duet Miętha będzie prowadzić „TŁUSTY CZWARTEK” na zmianę z GrubSonem, który jest w ekipie Czwórki już od ponad roku. Pierwszy program z ich udziałem wypada 27 stycznia po godz. 22.00.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *