„Mike i Molly” w TV Puls

Zabawny amerykański sitcom „Mike i Molly” już od 3 września w TV Puls. Serial opowiada o sympatycznej parze z nadwagą. Jedną z głównych ról gra tu znakomita Melissa McCarthy, nagrodzona za rolę Molly statuetką Emmy Award. Będzie to premiera tego serialu w ogólnodostępnej telewizji.

Puszysty oficer Mike jest dobrodusznym policjantem, który pragnie schudnąć. Pomaga mu szczupły i przemądrzały partner Carl McMillan. Molly to krągła nauczycielka z dużym poczuciem humoru. Mieszka z siostrą Victorią i matką Joyce, które są chude i nie ułatwiają Molly zrzucania zbędnych kilogramów. Odkąd Mike i Molly poznali się na spotkaniu „Anonimowych Łakomczuchów”, zapałali do siebie gorącym uczuciem!

Dzięki TV Puls „Mike i Molly” będzie miał swoją premierę w telewizji naziemnej. Do tej pory w Polsce serial był emitowany jedynie w Comedy Central. Jedną z głównych ról gra w nim Melissa McCarthy (znana m.in. z emitowanego obecnie w kinach filmu „Gorący towar” oraz komedii „Druhny”), która za rolę Molly w 2011 roku otrzymała statuetkę Emmy Award w kategorii Najlepsza aktorka w serialu komediowym. W roli Mike’a towarzyszy jej Billy Gardell. TV Puls wyemituje wszystkie dotychczas wyprodukowane 3 serie sitcomu.

„Mike i Molly”

Premiera: wtorek, 3 września, godzina 16:55
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 17:00
Powtórka: poniedziałek-piątek, godzina 12:30

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *