Mikołaj Sokół dołącza do komentatorów WRC w Motowizji

Rajdowe Mistrzostwa Świata w pełni transmitowane na antenie Motowizji. Przed nami sezon, jakiego jeszcze nie było. Już za kilka dni rusza Rajd Monte Carlo, który rozpocznie zmagania w cyklu WRC. Transmisja komentowana będzie oczywiście po polsku przez znanych i doświadczonych komentatorów, do których dołącza ekspert sportów motorowych, znany z komentowania wyścigów Formuły 1, Mikołaj Sokół!

Sprawdź godziny transmisji WRC w PROGRAMIE TV

Grzegorz Gac, Sławomir Szymczak, Michał Adamiuk, Mikołaj Sokół i Gabriel Borowy skomentują nadchodzący sezon Rajdowych Mistrzostw Świata w Motowizji. W studio pojawią się także goście specjalni, którzy jeszcze bardziej uatrakcyjnią oglądanie i podzielą się swoimi doświadczeniami. Podczas zbliżającego się wielkimi krokami Rajdu Monte Carlo będą to uczestnik tego rajdu, zwycięzca kategorii PWRC z roku 2012 – Michał Kościuszko oraz aktualny drugi wicemistrz Polski w rajdach samochodowych, Kacper Wróblewski.

Stworzyliśmy naprawdę niesamowity zespół komentatorski i ekspercki, do którego dołączył Mikołaj Sokół, osoba, której fanom motorsportu w Polsce przedstawiać nie trzeba. Jestem przekonany, że wraz z Grzegorzem, Sławomirem, Michałem i Gabrielem, a także gośćmi specjalnymi, zadowolą każdego kibica rajdowego – mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

Czeka mnie pracowity sezon: oczywiście pozostaję przy Formule 1, pokazywanej od tego roku na platformie Viaplay, ale jednocześnie podejmuję nowe, ekscytujące wyzwanie. Rywalizacja w WRC zawsze toczy się na najwyższym poziomie i cieszę się, że wspólnie z polskimi kibicami będziemy mogli przeżywać fantastyczne emocje, związane z walką najlepszych rajdowych załóg świata – w niespotykanym dotąd formacie, ze wszystkimi odcinkami specjalnymi „na żywo” – dodaje Mikołaj Sokół.

Sprawdź ofertę kanału Motowizja w PROGRAMIE TV

Transmisje ze wszystkich odcinków specjalnych Rajdowych Mistrzostw Świata oraz dodatkowych momentów (shakedown, start, meta) będą dostępne na antenie polskiej telewizji Motowizja, która dołączyła do projektu Rally.TV. Motowizja dostępna jest m.in. na platformach Canal+, Orange, UPC, Vectra, Multimedia, Toya czy Inea, a także w internecie na player.pl, Play NOW, WP Pilot czy cda.pl oraz w wielu dobrych sieciach kablowych.

Źródło: Motowizja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *