Mikołaj z Trójką na Narodowym

6 grudnia Trójka zaprasza na szczególne wydanie „Listy Przebojów Programu 3”, które odbędzie się na żywo ze Stadionu Narodowego. W programie znajdą się także występy gwiazd muzyki oraz wiele świątecznych atrakcji.

W ten wyjątkowy grudniowy piątek będzie można nie tylko zobaczyć prezenterów „Listy Przebojów” Piotra Barona i Marka Niedźwieckiego, ale także usłyszeć na żywo największe gwiazdy polskiej estrady wykonujące swoje, notowane na „Liście”, piosenki. Na płycie Stadionu Narodowego wystąpią m.in. Wojciech Waglewski, Fisz i Emade, Anna Maria Jopek, Stanisław Soyka, Ania Rusowicz, Artur Andrus, Piotr Bukartyk oraz brytyjski zespół Red Box.

Lista Przebojów Trójki wychowała całe pokolenia słuchaczy. Jesteśmy dumni z tego, że najsłynniejsza audycja muzyczna w Polsce będzie nadawana właśnie ze Stadionu Narodowego – mówi Mikołaj Piotrowski, dyrektor ds. komunikacji na Stadionie Narodowym.

Tego dnia na Stadionie będzie można spotkać nie tylko znakomitych polskich artystów, ale także dziennikarzy Trójki, którzy podpisywać będą swoje płyty i książki. Świąteczny klimat zapewni ponad 200 rozświetlonych choinek. Całe rodziny będą mogły wspólnie tworzyć ozdoby świąteczne i dekorować pierniki oraz słuchać kolęd w wykonaniu chórów dziecięcych i orkiestr.

Początek imprezy o godzinie 17:00, „Lista Przebojów” Trójki rozpocznie się jak zawsze o godzinie 19:00. Transmisji tej wyjątkowej audycji będzie można słuchać na antenie Programu 3.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *