ATM Rozrywka pokaże film „Śliwowica”

W najbliższe święta ATM Rozrywka pokaże film „Śliwowica”. Komediowa fabuła, na bazie wątku serialu „Pierwsza miłość” to specjalna niespodzianka dla jego fanów.

Premiera filmu 25 grudnia (środa) o godzinie 12:00 (tuż przed odcinkiem „Pierwszej Miłości” o 13:00). Powtórki zaplanowano tego samego dnia o godzinie 19:00 oraz 26 grudnia (czwartek) o godzinie 18:00 i 28 grudnia (sobota) o godzinie 16:00. Tematem godzinnego filmu jest podwójne wesele w Wadlewie, które było głównym wątkiem odcinków „Pierwszej miłości”, wyemitowanych w Polsacie we wrześniu ubr. Przypomnijmy. Po raz pierwszy w historii całego Wadlewa, mieszkańcy mieli okazję świętować podwójne wesele. Z powodu braku dogodnych terminów, Emilka (Anna Ilczuk) z Bartkiem (Rafał Kwietniewski) oraz Wiktoria (Halszka Lehman) z Rysiem (Mirosław Kotowicz) organizują wspólne uroczystości ślubne. A tytułowa śliwowica to produkcja własna Śmiałka (Paweł Okoński), za sprawą której wszystko podczas tego podwójnego wesela stanęło na głowie. I tak początkowo, spokojna rodzinna impreza przeobraziła się w prawdziwą awanturę, bez której żadne porządne wesele udać się nie może. Śmiechu było przy tym co niemiara, choć niektórzy mieli potem porządnego kaca.

Po wynikach oglądalności czy dyskusji fanów w internecie wiemy, że te odcinki widzom bardzo się podobały – mówi Monika Salińska, producentka serialu i filmu. – A że przy okazji realizacji serialu powstało mnóstwo humorystycznego materiału i nie wszystko udało się pokazać w serialowych odcinkach, postanowiliśmy dać fanom „Pierwszej miłości” dodatkową porcję dobrej zabawy – dodaje.

Źródło: ATM Grupa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *